Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Szerintetek ez normalis hogy...

Szerintetek ez normalis hogy ha takaritono fog jarni a hazunkba takaritani, mar kapom is a sarat?

Figyelt kérdés
Elore is szeretnek bocsanatot kerni az ekezetekert. Szoval nem olyan reg erkeztunk meg a ferjemmel kulfoldrol,kb 6 honapja nem volt rrndesen kitakaritava a hazunk. Felfogadtam egy takaritonot hogy segitsen a nagytakaritasban,es heti 1 alkalomal jojjon nalunk takaritani,erre fel ma meg a ferjem huga kibeszelt hogy en milyen egy lusta vagyok,mire nekem takaritono hisz ithon vagyunk es leszunk 3 honapot es ebben a 3 honapban nem fogok dolgozni csak othon leszunk,akkor mire nekem takaritono. Szerintetek ez normalis?
2017. ápr. 29. 20:11
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
84%
Én inkább kitakarítanék magam, kivéve ha más dolgom van abban a három hónapban. De ha megengedhetitek magatoknak akkor semmi problémát nem látok ebbe. Senkinek semmi köze hozzá..
2017. ápr. 29. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 anonim ***** válasza:
79%
Hát... az igazság az, hogy ha nincs semmi dolgom, nem kell dolgoznom, akkor magam takarítanék ki, mert nem igazán szeretem ha idegenek pakolnak a cuccaim között.. Ezért nem is értem, hogy miért kell neked takarítónő, ha amúgy is otthon vagy, nincs fontos dolgod. Még a legkoszosabb lakást is ki lehet 1-2 hét alatt tip-topra takarítani.
2017. ápr. 29. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 anonim ***** válasza:
63%
Itthon ez a hozzáállás a "normális". Legalább is az átlag embereknél. Pénzesebb körökben , vállalkozásokat működtető családokban , stb természetes, ha takarítónőt alkalmaznak.
2017. ápr. 29. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 Fatal_3rror_ ***** válasza:
81%

Ez tipikusan olyan dolog, hogy te pénzed, te életed, senkinek semmi köze hozzá.


Én meg tudom érteni azokat akiknek nem az minden vágya hogy 3 napig takarítsanak reggeltől estig. Persze átlag magyarnak az is bűn, hogy nem te raktad a téglát saját kezeddel amikor épült a házatok :D

2017. ápr. 29. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 anonim ***** válasza:
89%

Állj már a sógornőd elé, és kérdezd meg, miért beszél ki a hátad mögött, és mi köze hozzá, ha te takarítónőt fogadsz. Mégis ki a f#%&om ő, hogy megmondja, hogy NEKED mit kellene tenned. És közöld vele, hogy HA ő az anyád lenne, akkor sem szólhatna bele a dolgaidba, mert szabad, felnőtt nő vagy. Figyelj, ha megteheted, mert neked van rá pénzed (amiért irigyellek is kicsit :) :P), és neked úgy tetszik, akkor vedd fel a takarítónőt, és kész. Nehogy már a sógornőd mondja meg azt is, mikor mehetsz pisilni.


Ja, és mindezt higgadtan tedd. A guta meg fogja ütni. ;)

2017. ápr. 29. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 anonim ***** válasza:
76%
Jól írták a többiek. Meg most rájössz te is, hogy az ember saját "családja" tud a legnagyobb pletykafészek lenni, ha ilyenről van szó. A csajnak az nem tetszik, hogy ti megtehetitek, hogy "gazdagok" vagytok. Szard le, lehetőleg a férjeddel ne legyen emiatt harag, az a legrosszabb mikor egy kívülálló idióta az ilyenekkel megsötétíti más kapcsolatát. Tipikusan magyar... Brazil sorozatokon felnőtt mentalitás.
2017. ápr. 29. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 anonim ***** válasza:
88%

Nyugodtan fogadj takarítónőt, és ne törődj vele, ki mit mond. Állást adsz egy embernek, mert megteheted, és ez jó dolog. Szerintem ez a helyes hozzáállás.


A sógornőd elé meg nyugodtan állj oda, ahogy az előző hozzászóló javasolta :-)

2017. ápr. 29. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 anonim ***** válasza:
44%
Kint külföldön is van takarítónőd ?
2017. ápr. 29. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 acelsziv ***** válasza:
86%
Szerintem fogadj föl egy sofőrt és egy szakácsot is. Hátha a sógornődet megüti a guta.
2017. ápr. 29. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 anonim ***** válasza:
89%
Ezek a sógornõk,hogy mindenbe beleütik az orrmányukat.
2017. ápr. 29. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!