Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az hogy a lányom...

Miért van az hogy a lányom míg otthon lakott aligha főzőt takarítani is néha néha most pedig mindennap takarít legalább két órát, főzni is hetente többször?

Figyelt kérdés
2015. dec. 29. 23:03
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
egy teleken lakunk csak külön lakrész
2015. dec. 29. 23:04
 2/11 anonim ***** válasza:
81%
Ha nem olyan régen költözött át, biztosan lelkes, hogy a "sajátját" csinosítja, és azt csinál a "saját" konyhájában, amit akar:) - nem kell azon aggódni, hogy elégeti a kedvenc lábasodat vagy elhasználja az utolsó adag vaníliarudadat, és akkor mi lesz:) Ha van párja, biztos meg akarja mutatni, hogy tudja, merre van a konyha:) és igényes a környezetére.
2015. dec. 29. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
81%
2-es vagyok: lehet, hogy neked is imponálni akar, hogy megbecsüli az új helyet, és "megy ez egyedül is", ő is meg tudja csinálni, amit kell.
2015. dec. 29. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

egyedül él. Arra gyanakszom, hogy sokszor követeltem tőle hogy takarítson de sosem voltam elégedett vele.

Ha főzött akkor az volt a baj hogy miért rizs, miért rakott karfiol, stb stb stb

2015. dec. 29. 23:13
 5/11 anonim ***** válasza:

Látod, az is simán lehet.

Meg az is közrejátszhat, hogy te egy csomó dolgot megcsináltál helyette, ott meg nem csinálja meg helyette senki.

Otthon én sem nagyon főztem, anyám megcsinálta, így volt természetes. De amikor elköltöztem, főztem magamra, muszáj volt:)

2015. dec. 29. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
15%
ja hogy csak magára persze így könyű
2015. dec. 29. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Nem nem, ránk is, apjára és rám, mosást is meg kérdezi hogyha van olyan, és ő is mos akkor bedobja a gépbe stb
2015. dec. 29. 23:26
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Én nem lakom külön a szüleimtől, de nagyon sokat vagyok a barátomnál. A barátomnál szívesebben főzők, mivel otthon anya folyton beszólogat, ha nem találok valamit a konyhában pl. Látszik, hogy nem szoktál főzni. Nem értesz semmihez. stb. A takarítás terén meg csak annyi, hogyha pl volt olyan, hogy sokat segítettem neki az efyik nap a másik nap meg, mintha elfelejtette volna, és megint egy olyan ember lettem a szemében aki soha semmit sem segít... Tehát a sok negatív dolog elveszi az ember kedvét.
2015. dec. 30. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Amit 4-ben írtál, az a magyarázat.


Szorgalmas a lányod, de nem szereti, ha b...ogatják.

Vagyunk ezzel még néhányan így. :DDDDDDDD

2015. dec. 30. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Mi a kérdés? Most ez neked probléma? Miért?
2015. dec. 30. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!