Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Nektek volt már olyan, hogy a...

Nektek volt már olyan, hogy a férjed gyerekét a sajátodnak nézték és azt mondták de szép kisgyerek?

Figyelt kérdés
2017. máj. 26. 15:10
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen, de ezzel mi a baj? Megköszöntem és játszóztunk tovább.
2017. máj. 26. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nincs semmi baj csak nálam is volt ilyen:)
2017. máj. 26. 15:22
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Megint tevagy az akinek párja büszke volt a kisfiára ami nem is az övé?? Miért nem mész játszani a gyerekeddel? Már ha van.

De lefogadom a strandolós anyuka is tevagy.

2017. máj. 26. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Mert az probléma? Egyébként nálunk a férjem gyereke egyben az én gyerekem is. Nekem van(nak) olyan gyerekem(im) akik nem az övéi. Igen, mondtak már a férjemnek, hogy milyen szép nagy lánya van. Őrült neki, és ennyi!
2017. máj. 26. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
83%
Onnanstól kezdve, hogy a férjed lett, egy család lettetek, amibe az ő gyerekei is beletartoznak.
2017. máj. 26. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Igen volt,de nem zavart abszolút, még az se amikor rám néztek majd rá és mondták,hogy tiszta anyja....mosolyogtam egy jót majd megjegyeztem,hogy nem én vagyok az anyja.

Amúgy attól független,hogy nem az én gyerekem,szerintem szép gyerek :)

2017. máj. 26. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem erről az élethelyzetről, a klasszikus vicc jut eszembe:

Drágám! Gyere be a szobába és tégy rendet! Mert az én gyerekem és a te gyereked veri a mi gyerekünket!


Velem a következő szituáció esett meg: A metrón összefutottam egy régi kollégámmal, egyik oldalamon a 21 éves lányommal (első házasságomból), másikon a 8 éves kislányommal (második házasságomból). Erre a volt kolléga így reagált: Milyen szép családod van! Bájos a kislány, tiszta anyukája. Milyen mázlista vagy, ilyen szép, fiatal feleséggel!

:-D Ráhagytuk! Hagy irigykedjen. :-D

2017. máj. 28. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!