Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Tapasztaltatok mar olyat,...

Tapasztaltatok mar olyat, hogy egy nagyon szep kisgyerekbol csunyacska felnott lesz?

Figyelt kérdés
Forditva sokszor lattam mar, de a kerdesben szereplovel meg nem talalkoztam,( max olyannal, hogy azert csunyult el sajnos, mert tonkretette magat piaval, cigivel, droggal :()

2016. júl. 24. 01:35
 1/6 anonim ***** válasza:
Jelen. Kisgyerekként mondogatták anyu ismerősei, hogy ,,Jaj, de gyönyörű gyerek!" Most meg itt vagyok 20 évesen, de egy lány sem áll szóba velem...amúgy nem káros szenvedélyek hatására csúnyultam el.
2016. júl. 24. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ertem, azert ne add fel, sok szerencset kivanok! Lehet, hogy naiv hercegno vagyok ettol, de en hiszek benne, hogy egyszer minden zsak megtalalja a foltjat :)
2016. júl. 24. 11:57
 3/6 anonim ***** válasza:
Köszi. Nem vagy naiv, én is reménykedem benne, hogy egyszer lesz valakim.
2016. júl. 24. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
1-2t ismerek,bár inkább átlagos,mintsem csúnya lett.Pedig picinek olyan szép volt,hogy a fotóműhely kirakatában ott volt a képe.Nőből is,férfiból is egyaránt.
2016. júl. 24. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én is ismerek ilyet, lányt és fiút is, mindketten volt osztálytársaim, a lánnyal egy oviba is jártam. Gyerekként nagyon szépek voltak, most huszonévesek de a srác is megcsúnyult meg a lány is. Hogy káros szenvedélyeknek mennyi szerepe volt ebben, azt nem tudom de a srácot fel sem ismerném ha nem tudnám hogy ő az.
2016. júl. 24. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Ertem, hat akkor ezek szerint sajnos ez elofordulhat :(
2016. júl. 24. 21:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!