Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Mit lehet kezdeni az olyan...

Mit lehet kezdeni az olyan szülőkkel, akik érzelmileg lehúznak?

Figyelt kérdés
Olyan szomorúnak érzem magam valahányszor a szüleimmel kell beszélnem. Nem tudnak örülni a sikereimnek. Ha rossz kedvem van, nem vigasztalnak meg, hanem azt mondják, hogy úgysem viszem semmire az életben nélkülük, meg jaj de szerencsétlen vagyok. Hiába mondom, hogy állítsák le magukat, csak cinikus megjegyzéseket kapok. Olyan, mintha érzelmileg megnyomorítanának.

2017. jún. 22. 11:42
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Minimalizálni velük a kapcsolattartást, érzelmileg teljesen függetlenedni a véleményüktől és nem bizalmaskodni velük. Más út nem igazán van, mert az ilyen emberek jellemzően nem változnak.
2017. jún. 22. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szia! Sajnos az enyémek is ilyenek. Hétvégén mennem kell hozzájuk és napok óta egyben van a gyomrom...ráadásul állandóan azt kérdezgetik, hogy miért nem megyek többet. Mondtam, hogy ha állandóan bántanak, akkor miért mennék? Erre felhívták a külföldön élő testvéremet, hogy milyen hálátlan vagyok és mennyire borzasztó egy szülőnek ilyet hallani. Szörnyű az egész...de arra gondolok, hogy gyorsan eltelik az a pár óra..utána napokig érzelmi rossz leszek, de talán megint egy pár hónapig nem kell velük találkoznom.


Az új "zsarolásuk" a "majd a temetőben meglátogatsz"....50 évesek...mi lesz később?

2017. jún. 22. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
mennyi idősek?
2017. jún. 22. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
előző vagyok. amúgy az hogy valaki a gyerekét nem segíti alapból meg ha jót nem tudok mondani rosszat mi a francért szólal meg az ilyen, állj a saját lábadra mutasd nekik hogy nem vagy olyan mint ők
2017. jún. 22. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Költözz el, mindjárt értékesebb kincs leszel a szemükben.
2017. jún. 23. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!