Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Jogosan sértődött meg rám az...

Jogosan sértődött meg rám az unokatestvérem? Nem nagyon hagyott választási lehetöséget.

Figyelt kérdés

Szombaton volt az unokatestvéremék esküvője.

Azon a héten hétfőn szólt hogy meg vagyunk hívva, de gyermekmentes esküvő lesz.

A rokonokra így nem tudtam hagyni a fiam. Férjem külföldön dolgozik, anyósomék pedig nem a közelünkben laknak.

Ezt ő teljes mértékben tudta, hogy nem fogom tudni megoldani így hogy elmenjek.

Ennek ellenére is kiosztott, hogy mennyire bunkó vagyok hogy ő meghív én meg nem vagyok képes elmenni.

Már a meghíváskor mondtam hogy esetleg szólhatott volna előbb is nem 4 nappal előtte mert ilyen rövid idő alatt nem biztis higy meg fogom tudni oldani a gyerekem felügyeletét.



2017. jún. 26. 19:24
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
57%

Ne legyen lelkiismeret furdalásod!Mi az, hogy gyerekmentes lagzi? A gyerekeid hozzád tartoznak.

Én megmondtam volna neki,hogy sokkal tisztességesebb lett volna ha egyenesen megmondja, hogy "bocs de de nem akarlak meghívni ezért és ézért...

2017. jún. 26. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
87%
Nagyon nem jogos... meg mi ez h 4 nappal elötte szól?
2017. jún. 26. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
89%

Ezek a "jogos" kérdések, komolyan mondom, már betiltám, hogy így lehessen kérdezni.


Csak valami ürügyet keresett, hogy összeveszhessen veled.

2017. jún. 26. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
92%

Semmi gond a gyerekmentes esküvővel, de azzal már igen, hogy 1. 4 nappal előtte szól, 2. pontosan tudja, hogy nem tudod megoldani és még ő ugat be.

Szerintem tojd le a véleményét. Majd ha a te esküvőd lesz, ne hívd meg rá, hanem utána közöld vele, hogy múlt szombaton lesz az esküvőnk, szeretettel várunk, tanulj meg időutazni 3:)

2017. jún. 26. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
95%

Vagyis valaki visszamondta a vendégek közül, tehát meghívott, hátha adsz sok pénzt, nem adtál, ezért egy szar alak vagy szerinte.

Hmmm

2017. jún. 26. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
58%

Nem jogosan sértődött meg. Sose mennék olyan rendezvényre, ahova csak a családom fele van meghívva. Legyen gyerekmentes, elfogadom, de akkor fogadják el, hogy én meg nem kérek belőle.

A négy nappal előtte meghívás meg röhej. Mit gondolt mégis?

Én is kiosztanám, az biztos.

2017. jún. 26. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
67%

Aha, a Te esküvőd, azt hívsz meg akit akarsz de A GYEREKEKET MEG KELL! Nyilván...úgy szeretem, hogy egészen addig mindenki nagyon a menyasszonyok pártján áll amíg Ő maga a menyasszony és arról szól a sztori, hogy mindenki másnak kell alkalmazkodni hozzájuk. Aztán amikor egyszer arról van szó, hogy nekik kellene máshoz alkalmazkodni, akkor aztán mindenkinek a kurv4 anyját.


A gyerek nincs hozzáragasztva a szüleihez, lehet nagyszülőkre, barátokra, vagy ha más nincs akkor bébiszitterre hagyni. Céges bulira sem viszed magaddal a gyerekeidet, csak mert hozzád tartoznak. Egy esküvőn a szertartások unalmasak egy gyereknek és minden szülőnek magának kellene tudnia és ismernie annyira a saját gyerekét, hogy az kibír-e két órát nyugton ülve csöndben, de ha erre a válasz nem akkor vagy nem kell elvinni, vagy az első nyikkanásnál ki kell vinni, mert ZAVAR. Plusz neki is rossz ha úgy kell csendben ülnie, hogy nem akar. Egy lakodalomban pedig alkohol van, hangos zene, diszkóba sem viszed magaddal a gyerekeidet, semmi keresnivalója egy kicsi gyereknek egy lakodalomban.

2017. jún. 26. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
66%

Mi mi ajanlottuk fel,hogy az egy evest mamanal hagyjuk a 4 eves pedig koszoruslany lesz,ok kertek meg..

Mondjuk mi tanuk leszunk,nehez lenne a picivel..


De azt is megertem,h vinned magaddal.

De az nem tunt fel,hogy szervezik?


Azerrt ez nem ket napig tart?

2017. jún. 26. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
67%

Ebben a sztoriban kizárólag a 4 nap, és az aszt követő sértődés a ciki.

Nyilván a nagy kapkodásban ment ki a fejükből, hogy előbb szóljanak - viszont pont ezért nem kellett volna megsértődni.

HA tényleg nem volt más a háttérben, amit esetleg elfelejtettél leírni.

2017. jún. 26. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Igazából semmi bajom nem volt azzal, hogy gyermekmentes az esküvő.

Viszont 4 nap alatt megoldani egy gyermek felügyeletét, így ebben a helyzetben nem volt lehetséges.

Tudtam, hogy lesz esküvőjük de a dátum előtt egy héttel találták ki hogy mégsem 2 tanús lesz hanem legyen ott a család is. Nem csak én voltam aki nem tudott elmenni pont az idő szűke miatt.

2017. jún. 26. 22:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!