Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Jogosan sértődött meg rám az...

Jogosan sértődött meg rám az unokatestvérem? Nem nagyon hagyott választási lehetöséget.

Figyelt kérdés

Szombaton volt az unokatestvéremék esküvője.

Azon a héten hétfőn szólt hogy meg vagyunk hívva, de gyermekmentes esküvő lesz.

A rokonokra így nem tudtam hagyni a fiam. Férjem külföldön dolgozik, anyósomék pedig nem a közelünkben laknak.

Ezt ő teljes mértékben tudta, hogy nem fogom tudni megoldani így hogy elmenjek.

Ennek ellenére is kiosztott, hogy mennyire bunkó vagyok hogy ő meghív én meg nem vagyok képes elmenni.

Már a meghíváskor mondtam hogy esetleg szólhatott volna előbb is nem 4 nappal előtte mert ilyen rövid idő alatt nem biztis higy meg fogom tudni oldani a gyerekem felügyeletét.



2017. jún. 26. 19:24
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
22%
Dehogy volt jogos a sértődés! Meg mi az, hogy gyerekmentes esküvő?! Nyilván nem hagyod otthon egyedül, feltételezem, nem egy közép-tizenéves.
2017. jún. 30. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
53%
#11: Az, hogy nem akar gyerekeket az esküvőjére, a gyerekekre pedig vigyázhat a nagyszülő, a szülő barátai/testvérei közül valaki, vagy pl. egy bébiszitter.
2017. jún. 30. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 acelsziv ***** válasza:
0%
12: Te inkább ne szaporodjál. Ekkora gyerekgyűlöletet ritkán látni...
2017. júl. 27. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
69%
#13: Ja, mert ha nem ragasztom magamra a gyereket és cipelem magammal mindenhova,akkor nyilván gyerekgyűlölő vagyok. Mesélsz még egy kicsit?
2017. júl. 27. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!