Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Vannak itt akik 3-nál többen...

Vannak itt akik 3-nál többen vannak testvérek? Te, hogy élted meg a nagy családot? Szeretnél te is annyi gyereket mint szüleid? És te hanyadik voltál?

Figyelt kérdés

Érdekelne, hogy kik hányan vannak testvérek.Elvileg ritka. Sokan meglepődnek mikor mondom, hogy mi heten vagyunk. Pedig a kollégámnak meg 12 gyereke van, na azon én is meglepődtem.

Anyukámék csak ketten voltak, Apukámék is szintén.

De Anyai ágon mamámék tizen.

Apain viszont csak ketten.


Én személy szerint nem szeretnék kettőnél több gyereket. Középsőnek mondható vagyok én voltam a negyedik.



2017. jún. 29. 05:14
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
92%

Mi hatan vagyunk testvérek, de ebből 2 befogadott. Anyuék heten vannak, anyai nagymamámék öten és keresztapámnak (egyik bácsikám) is öt gyereke van. Más rokonnak nincs sok gyereke, de mindenkinek legalább 2 van. Egyik nénikémnek van 1 gyereke, mert a fogamzásgátló miatt majdnem meddő lett. Nem sikerül több gyerek. Egyik barátomnak 10 testvére van.

Én nagyon szeretek nagycsaládban élni. Soha nem vágytam kevesebb testvérre. Mindenki így van ezzel, akit leírtam. Én nem szeretnék gyereket, de mégcsak gimis fiú vagyok. Ez változhat.

Én 1. gyerek voltam, de lett egy idősebb testvérem. Hosszú történet és nem is tartozik másra.

2017. jún. 29. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
93%

5-en vagyunk és én vagyok az első.


Sokkal idősebb vagyok a többinél, ezért nagyrészt én is csinálom a dolgomat, a testvéreim is a saját dolgukat.


Én is sok gyereket szeretnék majd.

2017. jún. 29. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
93%

Nwkem csak két tesóm van, de a férjemék öten vannak. Ő a második gyerek. Helyette nem tudok részletesen nyilatkozni, de egyhangúlag megszavaztuk, hogy mi csak egy, nagyon max. két gyereket szeretnénk (egy már van is).

Akit még tudok mondani, az az anyukám, ő hat testvérből a legidősebb. Érdekes, hogy ő sem akart sok gyereket, ugyanúgy, mint mi legfeljebb kettőt, de eggyel is beérte volna, aztán végül, mint feljebb írtam, hárman lettünk. Remélem, mi tényleg megállunk kettőnél.

2017. jún. 29. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
96%
Mi nègyen vagyunk testvèrek. Második vagyok a sorban, van egy nővèrem,öcsèm,hugom. Viszonylag nagy köztünk a korkülönbsèg. ( 1983,1989,1997,1999 ezek a születèsi èveink.) Nem valószínű hogy lesz gyerekem, mivel meleg vagyok, ès a hazai jogszabályok èrtelmèben örökbefogadni sem lehet, pedig családcentrikusnak tartom magam.
2017. jún. 29. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
92%

Mi öten vagyunk. A családban nincs másik sok gyerekes család, de az ismertségi körömben vagy hat és hét gyerekes család is.

Én kettő-három gyereket szeretnék majd.

2017. jún. 29. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
92%
van*
2017. jún. 29. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
73%

Apai nagymamamek 12en voltak(Erdelyben, maman 41ben szuletett), mamam a 10. Volt, papam egyke volt.

Anyai nagymamam 4en voltak, de a legkisebb kiskoraban elhunyt, papamek 9en voltak, papam a 3. Volt(mamam 30ban papam 19ben szuletett)

Szuleim egyarant 2en voltak testverek, apam occse masfel evvel fiatalabb, anyam 14evevvel fiatalabb a batyjanal.

Anya testverenek 2gyereke van, es mindkettonek 1-1gyerekuk. Apa testverenek egy nalam 2evvel idosebb lanya es egy nalam 15vagy 16evvel fiatalabb masik lanya.

Nekem egy batyam van (3evvel idosebb)

Egy ismerosomnek az apjaek voltak 6an fiu tesok, egy masik ismerosomnek az anyjaek voltak 6an

Tesomnak is van olyan baratja ahol vannak vagy 7en testverek. Osztalytarsaim nagyreszenek 2testvernel nincs tobb, talan 3egyke van az osztalyban.

En 3gyereket szeretnek, de ha 2lesz annak is ugyanugy orulnek. Van meg idom eldonteni, lehet lesz egy focicsapatni, aztan lehet nem is lesz

18lany :)

2017. jún. 29. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
83%

Anyámék 18-an voltak testvérek - 9 fiú, 9 lány, ebből 2 ikerpár (nekik is születtek ikreik).

Anyám volt a 18. (a legfiatalabb)

Apámék 4-en voltak 2 fiú és 2 lány

Apám volt az 1. (a legidősebb)

Nagyon érdekes volt a nagy család

Volt 10 nagybátyám és 10 nagynéném és nem is tudom hány unokatesóm. Roppant érdekes volt, szerettem nagyon őket. (Sajnos közülük, már többen nincsenek köztünk)

Mi 4-en vagyunk testvérek - 2 fiú és 2 lány

A testvéreimmel is jól kijövünk, tök jó a nagy család, én legalább is szeretem a zsongást...

2017. jún. 29. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
64%

Mi 13-an vagyunk tesók 7 fiú, 6 lány.

Én 11. vagyok és fiú

Legidősebb 36, legfiatalabb 20


Édesanyámék 10-en vannak (3 meghalt)

Édesapámék 9-en vannak (2 meghalt)


Óriási rokonság és össze is tartunk még anyagiakban is.

Tök jó, rengeteg mindenhez értünk ennyien.

És nincs cigányvér sehol. Általában sváb és szerb van a magyaron kívül.

Általában csórónak szoktak nézni mikor megtudják pedig nem az a szitu.



Mivel nekem bejött bármennyi gyermek lehetne. Minimum 6-ot szeretnék.

2017. jún. 29. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
68%

Én egyke vagyok, bár anya sok gyereket szeretett volna. Anyáék hárman vannak, mamámék hatan, papámék öten.

A páromék ketten. Három gyereket tervezünk, de annyi lesz, amennyi jön, nem vesszük ezt szigorúan, gondolkodás nélkül megtartanánk a többit is.

2017. jún. 29. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!