Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Van itt olyan közülletek...

Van itt olyan közülletek akiknek a szülei unoka testvérek?

Figyelt kérdés
Ha igen hanyadik unokatesvérek?

2014. szept. 21. 22:11
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

En csak ismerek egy kozeli ismerost.

Neki a szulei elso unokatesverek. Szegenyen amugy latszik, + renegeteg eu. problemaja van.

2014. szept. 21. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Azt nem tudod milyen egészségügyi problémái v
2014. szept. 21. 22:19
 3/8 A kérdező kommentje:
Vannak?*
2014. szept. 21. 22:27
 4/8 anonim ***** válasza:
gondolom te vagy az aki multkor irt ki kérdést h nemsokára házasodsz az uncsitesoddal. Akkor azt mondtad nem lesz gyerek...most mégis? Undoritó vagy fuj
2014. szept. 21. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekem is első unokatestvérek a szüleim, és bár rajtam nem "látszik" (sőt mások szerint kimondottan szép vagyok), nekem is sok egészségügyi problémám van, ahogy pl a testvéremnek is. Igaz, ezek a betegségek sok másik embernél is kialakulnak (allergiák, autoimmun betegség stb.), de azért kevés olyan ember van, akinek ennyire halmozottak a betegségei ilyen fiatalon. Én ezt a vérfertőzésnek tudom be.
2014. szept. 21. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Az én szüleim harmadik unokatestvérek. Az egyetlen bajom, hogy allergiás vagyok az eperre, de semmi más problémám nincs, ahogy a tesóimnak sem.
2014. szept. 21. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nem én vagyok az.És nem is leszek én nem akarok házasságot.Egyébkén utolsó én meg a barátom is 3. Unokatestvérek vagyunk állítólag.Azért tettem fel a kérdést mert félek hogy ha gyerekünk lesz beteg lesz.Az hogy allergia más embernél is előfordul akiknek a szülei nem rokonok.Nagyon remélem az én picimnek még ennyi baja sem lesz.Mondjuk az allergia nem betegség :-)
2014. szept. 21. 23:45
 8/8 anonim ***** válasza:

Föld a földdel együtt maradjon. - tartja a vidéki mondás. Egyértelműen nagyon sok ilyen első unokatesós viszony volt régen, ma már kérdéses, az a baj, hogy ha a nagyszüleid unokatesók, vagy a nagyszüleitek, abból is komoly bajok lehetnek. Nem kell arra gondolni, hogy nem lesz füle, hanem pl. tanulási nehézségek, vagy bármi.


Ha most belegondolok, hogy a mai tinik szülei unokatesók lennének, úgy gondolom, erre vajmi kevés esély van. Azt mondják, minél messzebbről válassz társat magadnak, mert úgy tökéletes a genetika. (mármint ez értendő akár az országon belül is, mert régen ugye csak a szomszéd faluig láttak el az emberek...és nem tudhatod, kivel kötöd össze az életed).

2014. szept. 22. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!