Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Ha két autóval (10 fö) van a...

Ha két autóval (10 fö) van a család-rokonság és indulnak vacsorára, akkor az megszokott, hogy nem várja meg az egyik a másikat, hanem elöre mennek sz étteremhez és beülnek, rendelnek?

Figyelt kérdés
2017. júl. 19. 17:13
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
100%
Ez is elfogadható igazából. Én nem akadnék fent rajta. Meg biztos kellett valakire várni ha azok előbb oda értek.
2017. júl. 19. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
93%
Mi lett megbeszélve?
2017. júl. 19. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 A kérdező kommentje:
Hogy az én gyerekeim velünk jönnek. Mire összepakoltam a táskákat, addigra eltüntek, elmentek, elindultak velük (ovodások).
2017. júl. 19. 17:34
 4/31 anonim ***** válasza:
93%
Nem tudom, de szerintem, ha közös vacsora lett megebszélve, akkor illene megvárni egymást. AKi előbb odaérnek, igyanak valamit és beszélgessenek közben.
2017. júl. 19. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 Dzseri ***** válasza:
100%
szerintem előre mehetnek, beülhetnek és italt is rendelhetnek, de a kaja rendeléssel illik megvárni a többieket
2017. júl. 19. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 A kérdező kommentje:
Már azt se értem, hogy, ha egy házból indulunk, miért kell elöremenni?Akik együtt mennek, nem , hszoktak együtt elindulni otthonról, hanem szó nélkül elindulnak?
2017. júl. 19. 17:52
 7/31 anonim ***** válasza:
8%

Örülj neki, hogy meghívtak! Ilyen rokont én inkább otthonhagynék.

Csak egy apró kérdés: mi lett volna, ha a második autó épp nem fér át a piroson? Az elsőnek félre kellett volna állni, és megvárni, mert te félsz egyedül, vagy mi?

2017. júl. 19. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 A kérdező kommentje:
Mi az, hogy meghivtak? Ki hivott meg? Milyen meghivás?
2017. júl. 19. 18:33
 9/31 A kérdező kommentje:

A

Az teljes en normális, hogy van egy család és az egyik része szó nélkül elindul, ráadásul a megbeszélés ellenére beültetve a gyerekeket és csak azt látni, hogy hült helyük van, leléptek?

2017. júl. 19. 18:37
 10/31 anonim ***** válasza:
11%
Igen. Együtt voltatok az étteremben, tudtad, hová kell menni, tudtad, hogy a gyerekeid kint vannak a kocsinál/ a másik kocsi utasai a gyerekekkel vannak a nappaliban vagy akármi, pakolni meg nem az utolsó pillanatban kellett volna. Illett, nem illett, ettől nem dőlt össze a világ. Ellenben ha neked ez annyira fáj, hogy képes vagy ilyen álcázni próbált agresszív módon tök idegen emberek véleményével igazoltatni magadat, akkor továbbra is tartom, hogy én bizony nem ennék veled egy asztalnál.
2017. júl. 19. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!