Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Ilyenkor kinek kellene megolda...

Ilyenkor kinek kellene megoldani az utazást?

Figyelt kérdés
Férjem testvérének a kislánya itt lenne nálunk egy hétig, de több mint 200 kilóméterre laknak. Sógornőm teljesen természetesnek tartja, hogy mi megyünk a kislányért, meg vissza is visszük. Szerintem meg ők a szülei, nekik kellene megoldani az utazást. Csak így ugye sokkal kényelmesebb nekik.
2017. aug. 4. 16:21
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Ja, meg az is kényelmes hogy nálatok nyaral a gyerek 1 hétig... Mondjátok meg hogy vagy ők hozzák a kislányt vagy nincs ingyen panzió.
2017. aug. 4. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Természetesen annak akinek szívességet tesznek, ebben az esetben ezek ők, a szülők. Akkor más lenne a helyzet ha pont arra járnátok, de csak úgy menjetek le érte, meg vigyétek is haza..nem kicsit pofátlanok szerintem, gondolom még a benzint se fizetnék, se a gyerek ellátását.
2017. aug. 4. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
97%
Természetesen a szülőknek kell megoldani. Nem értem ez miért kérdéses a sógornődnek.
2017. aug. 4. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
79%

Elvileg igazad van, hogy megkérdőjelezed a transzport rátok hárítását. Ha a szülőknek nincs lehetősége hozni-vinni sztem meg lehet beszélni az utazás anyagi vonzatát.

Kommunikáció!!

2017. aug. 4. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
97%
Ha a szülőknek nincs lehetősége hozni vinni a gyereket, ne küldjék kétszáz kilométerre. Ha baj van hogy oldják meg hogy a gyerekük mellett legyenek?
2017. aug. 4. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Nekik is van autójuk, pont ugyanannyi lenne nekik elhozni, mint nekünk menni. Csak nekik így lenne kényelmes.
2017. aug. 4. 18:04
 7/11 anonim ***** válasza:
94%
Nektek meg úgy lenne kényelmes ha nem lenne ott a kislány...ilyen helyzetben én a lábatok nyomát is megcsókolnám, nemhogy eszembe jutna hogy még ti gyertek érte meg hozzátok haza.
2017. aug. 4. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
5%

Szerintem meg simán csak kétszínű a kérdező és gyomorforgató, amit itt művel.

Nyilván úgy viselkedtek, ajánlkoztak, tették-vették magukat, hogyne nyaraljon csak náluk a gyerek. Aztán amikor tisztázni kellett volna, hogy a feltétel az hogy a szülők hozzák vigyék a gyereket, akkor fülüket farkukat behúzták csakhogy mutassák, hogy ők milyen bevállalósak, aztán meg itt rinyálnak hogy palira veszik őket.

Pedig csak egy egyenes, őszinte mondatban kellett volna tisztázni, hogy azzal a feltétellel jöhet az unokahúg, ha a szülők, hozzák-viszik.

De hát ugye könnyebb a lelküknek, hogy most meg panaszkodnak, hogy milyen túlzott elvárásaik vannak a rokonoknak. Phhhhhhhhhhh....

2017. aug. 4. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
94%
Mi van utolsó, talán te vagy a sógornő?
2017. aug. 4. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
41%

Nyilvan a szuleinek kellene gondoskodni rola, ez nem kerdes.

Viszont 1 dolog kivancsiva tett, hogy hany eves lehet a kislany, es volt-e mar korabban tavol a szuloktol...mert az is lehet emogott, hogy a sogorno kicsit bizonytalan otthagyni a gyereket mashol ha eddig nem volt meg ilyen,es aztan meg 200 km-t utazgatni vissza paraban, aggodva...lehet konnyebben viselne, ha mas vinne el.

Vannak ilyen paras szulok, csak ennyit akartam ezzel, de nem ismerjuk a masik oldalt..es lehet, hogy ha ez lenne a helyzet, akkor mondjuk legalabb erte mehetne, de mivel ezt sem akarja, gyanus, hogy valoban csak kenyelmes....

2017. aug. 5. 05:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!