Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Normalis, hogy ennyire kotodun...

Normalis, hogy ennyire kotodunk egymashoz kis unokatesommal?

Figyelt kérdés

Unokatesom 1 es fel eves en meg 15 😂

De nem viccelek amugy, nagyon megszeretett engem es en is ot.

Egyszer keresztanyumeknal aludtam 2 napon at, es amikor elmentem este allitolag sirt unokatesom, es folyton jarkalt fel-le hogy merre vagyok. Azt is mondta keresztanyum, hogy nekem jobban megorul, mint a tesojanak. Szerintetek ez igy normalis? Mert megis csak en egy unokateso vagyok, es eleg fura, hogy amugy lathatoan engem jobban szeret, mint a 12 eves tesojat. Lehet bantja vagy lesz"""rja es emiatt kotodik hozzam jobban?


2017. szept. 13. 22:10
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

szerintem normális dolog lehet, gondolom valahogy jobban megtaláljátok a hangot, és Te nem versengsz a Szülei figyelméért sem:)


Jó barátkozást Nektek továbbra is:)

2017. szept. 13. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
35%
Érzi a pici, hogy ki szereti jobban, ezért kötődik hozzád.
2017. szept. 14. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szerintem teljesen normális. Nekem is van egy ilyen unokatesóm, igaz, köztünk "csak" 10 év van, de gyerekkorunk óta úgy kezeljük egymást, mintha édestestvérek lennénk.

22/L

2017. szept. 14. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!