Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Ismertek olyat aki jobban...

Ismertek olyat aki jobban szereti a szüleit mint a gyerekét és a férjét /feleségét?

Figyelt kérdés

Ha igen, mit gondoltok róla?

Persze imádja a gyereket is meg a társát is de a szüleit jobban.



2017. nov. 8. 23:01
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
72%

Azt gondolom róla, hogy sohasem érte el a felnőtté válás szakaszát, vagy túl gyorsan lett elszakítva a szüleitől és hiányzik neki.

Mindenképpen anyuci/apuci kicsi fia/lánya...

2017. nov. 8. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
71%
Nem ismerek ilyet. Eléggé nem normális dolognak tartom.
2017. nov. 9. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
71%

Biztos van, mért ne lenne?

Ez nem verseny. És nincs arra szabály, hogy kit kell jobban szeretni, ki lehet a második, harmadik helyen...stb.

Beépült a közhiedelembe, hogy a gyerekünket szeretjük a világon a legeslegjobban, meg persze a párunkat is, mert egyetlen szerelmünk, de a valóságban az emberek sokfélék.


A másik dolog meg, hogy a szeretet nem véges, hogy egyszer csak elfogy, és attól még, hogy szeretünk valakit, a többieket is szerethetjük nagyon.

2017. nov. 9. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
79%
Ezt nem lehet így összehasonlítani, más szeretet amit a párunk iránt érzünk, más amit a szülőnk iránt, más amit a gyerekünk, barátaink stb. iránt. De mindegyik értékes. Én pl. olyan beállítottságú vagyok hogy a mindenem a párom, és ha valaha gyerekünk lesz akkor azért is fogom szeretni a gyereket mert tőle van, azért is mert az enyém, és önmagáért is. De nem jelenti ez azt hogy ettől a szüleimet kevésbé szeretném, vagy a páromat... Nem is ismerek ilyen embert és szerintem abszolút nem normális, ilyen anyuci picifia beütése van a dolognak. De amit én leírtam egy idilli példa, de a lényeg érthető. Ha esetleg valamelyik családtagunkat kevésbé szeretjük, akkor sem tudom elképzelni hogy össze lehessen ezt hasonlítani.
2017. nov. 9. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Exem. Elég visszatetszö dolog, szerintem, nem véletlenül dobtam ki, és vetettem el a gyerekszülést abba a kapcsolatba.

Anyja állandoan beleszolt volna mindenbe, igy is minden nap felhivta és ex kb arrol.is beszámolr ha sz.rt.


3+ év után sem éreztem azt, ha kellene, mellém állna, söt...

2017. nov. 9. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom te irtad ki ezt a kérdést is: https://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__szulo-gy.. Mi ez a rangsorolási mánia a szeretteid között???
2017. nov. 9. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Nem, nem én írtam ki azt a kérdést.

Fiatal vagyok, nincs családom, a szüleimmel nem jó a kapcsolatom. De van ilyen a környezetemben aki egyértelműen a szüleit szereti jobban, értük aggódik jobban, ők az elsők, és ez meglepett.

2017. nov. 9. 08:32
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Igen ismerek a páromat, jobban ragaszkodik a testvéreihez,mint a családjához.Az elsõ válaszolóval értek egyet, valóban nem nõtt fel a korához képest.
2017. nov. 9. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Szintén az exem. Ő úgy képzeli el az életét, hogy anyáék házába odaköltözik majd az asszonyka is, oda szüli a gyermekeket és ott is hal majd meg. A különösen csodás ebben az, hogy a szomszéd szobában épp a kisebbik testvéréék csinálják ezt, de így "legalább lesz kivel játszani a gyereknek". Nagyon hamar leléptem.
2017. nov. 9. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
52%

Az, hogy valakit szeretünk, és az, hogy valakinek a nyakán élünk nem ugyanaz.


Én már elköltöztem otthonról, de nagyon szeretem az anyukámat, és ha lesz párom vagy gyerekem, nem hinném, hogy őket jobban fogom szeretni nála. Kicsit máshogy persze, de nem jobban, és nem is kevésbé.

2017. nov. 9. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!