Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak ha utálom a...

Mit csináljak ha utálom a párom volt feleségét, mert ő tudott gyereket szülni a páromnak én meg nem?

Figyelt kérdés
Két gyerekük is lett, mindkettő lány, az egyik 10 a másik 6 éves. Elváltak (nem miattam), de mi már tisztáztuk az elején a párommal hogy mivel nekem nincs, szeretnék, bele is egyezett sőt úgy látom örülne neki. De nekem sajnos van nőgyógyászati betegségem ami miatt már eleve hátránnyal indulok, lehet több évbe is bele telik ez az egész, ha egyáltalán összejön. Valami belső kényszerből elkezdtem utálni az exét, akivel egy kabaré volt a házasságuk és igazából csak a nő akarta a gyerekeket, így fogta meg a páromat anno. Mi viszont tényleg szeretjük egymást és mindenféle hátsó szándék nélkül szeretnék tőle gyereket. Miért olyan nehéz ez nekem? 28/N
2016. ápr. 24. 14:39
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
93%
Ez a rosszindulat mérgezi a testedet.
2016. ápr. 24. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
73%

Szörnyen irigy és gonosz vagy.

Azért utálni valakit, mert egészséges, és tudott szülni?

Ostobaság. Nem vall egy nemes jellemre.

Az a nő nem tehet róla, sőt ez a normális. Akkor utálj minden nőt, akinek nincs nőgyógyászati problémája.

Ahogy meg a házasságukról nyiltkozol... szánalom. Ha annyira kabaré lett volna, a pasi otthagyta volna, nincs olyan, hogy egy ember csinál gyereket. Ha nem akart volna, tudott volna tenni ellene, de ezek szerint a pasi is egy felelőtlen, vagy tudatlan egyén.

Ha meg olyan szörnyű volt az a házasság, és az első gyerek tényleg csak besikerült, akkor hogyan lett második?

Azt hiszed, te más vagy? Ti tényleg szeretitek egymást? Hogy oda ne rohanjak!

Törődj bele, azt a másik nőt is épp ugyanígy szerette az elején! Ha nem jobban!

Ha a gyerekeit el tudta hagyni, ne legyenek illúzióid, téged is szívfájdalom nélkül fog otthagyni a majdani gyereketekkel együtt.

Ami most nagy szerelem, az 1-2 év múlva óriási gyűlölet is lehet. Ne gondold magad többnek másoknál.

A te fejedben kellene rendet tenni, egy pszichológusnak elmesélhetnéd a problémáidat, mert te magad úgysem tudod kiölni magadból ezeket az érzéseket.

2016. ápr. 24. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Nem ő hagyta el a nőt, hanem a fordítva, mert rátalált a "nagy Ő-re". Nem vagyok gonosz, csak nagyon jól tudom, hogy ez a nő csak eszköznek használta fel a gyerekeit és még most is ezt csinálja.
2016. ápr. 24. 15:17
 4/16 anonim ***** válasza:
42%

Én nem gondolom, hogy gonosz lennél. Teljesen emberi érzés, az más kérdés, hogy tudod-e rendezni majd magadban. Azt hiszem szinte minden ember fordítja valaki/valami felé az elkeseredését/dühét ilyen helyzetben.(És sok más helyzetben is...)

Több ismerősöm is van aki lombikra jár, és tudom, hogy nem csípik azokat, akiknek könnyen összejött a gyerek. Van amelyikük ezt jól leplezi és kezeli, van aki nem, van olyan is, aki elfogadja. De ettől én nem ítélem el őket. És azt sem mondom, hogy minden lombikos ilyen.

2016. ápr. 24. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
96%

ne foglalkozz a "Nővel" - hisz azt írod, "tényleg szeretjük egymást és mindenféle hátsó szándék nélkül" Ennek a tisztaságát veszélyezteti, hogy elé írtad:

"mi viszont"

Nem relatíve, hanem abszolúte kell egymáshoz kapcsolódni. HA betegséged miatt nem lehet gyerek, attól még lehettek boldogok, de feltétele, hogy engedd el a "másik nőt" - akihez tkp semmi közöd.

2016. ápr. 24. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
72%
Te már kész csomagként választottad ezt a pasit ezzel a múlttal. Ha nem bírod elviselni akkor válassz inkább olyan embert akinek te szülhetsz először! Nem biztos hogy minden úgy igaz ahogy mondja a párod. Én is sok mindent elhittem az előző feleségről. Most mi válunk és rólam is ugyanezeket mondja. Gondolom az utódom simán be fogja venni amiket rólam mond. Olyan komoly hátsó szándéékok nem lehettek ott ha két gyereket is vállaltak. Békélj meg azzal a helyzettel amit választottál, és hozd ki belőle a legjobbat! Vagy tégy szivességet a gyerekeinek és lépj le!
2016. ápr. 24. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
74%
Alapvetően ez nem lenne baj, de olyan irritálóan beszélsz más emberek múltjáról, hogy abból csak az jön le, hogy tele vagy rosszindulattal és nem tisztelsz másokat. Lehet, hogy egyszer majd ezt a párod is észreveszi, úgyhogy én visszavennék ebből a stílusból a helyedben, nem túl vonzó.
2016. ápr. 24. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
72%

Ez olyan ostoba egy duma, hogy megfogta a gyerekekkel, bezzeg ti tényleg szeretitek egymást! :)

Egy pasit ha menni akar, több gyerek se tartja vissza :) tehát azért szerethette is az exet. Ne gyűlölködj, a nő nem tehet róla, hogy neked nem jött még össze.

2016. ápr. 24. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
41%
A másik felet is meg kell hallgatni, a volt feleséget.Ő biztosan mást mondana miért válltak el.Ne csak egyik felet hallgasd meg és hidd el, amit mond.Ha ez a helyzet nem felel meg neked, akkor változtass, keress olyan férjet, akinek még nincsenek gyermekei.Hiszen te még fiatal vagy.Az egyetem miatt, ma már kitolódnak a korhatárok. A házasodási ráta magasabb mint régebben volt.
2016. ápr. 24. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem is a kozmetikázás a párod részéről előfordulhat.Eleve két lány után fizetnie kell a tartási díjat.Nem rendelkezik a fizetése 100%-ával, és bemártja az ex feleségét.Én olyant el tudok képzelni, hogy a férfi csalta a feleségét és erre a feleség is elkezdte valakivel folytatni a viszonyt.A végén meg egymásnak estek és elválltak.Ez csak feltételezés.
2016. ápr. 24. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!