Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Volt már veletek, hogy valamil...

Volt már veletek, hogy valamilyen rokon, vagy éppen a párotok valamelyik rokona úgy adott át nektek ajándékot, hogy "nem érdemled meg"?

Figyelt kérdés
Hogyan kezeltétek a helyzetet és ez milyen rokon volt?

2017. dec. 20. 15:21
1 2
 1/12 Captain Logic ***** válasza:
9%

[link]


Ezzel dolgoztam meg az illetőt.

2017. dec. 20. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Ja, mert épp nem tetszett neki valami, ezzel adta át. Mivel az ajándékon láttam hogy semmi értelme, vissza is adtam hogy jó, akkor ha nem érdemlem meg, nem is kell, és ott hagytam. (szülők is nekem adtak igazat, gyerek voltam még)
2017. dec. 20. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen szöveget, legfeljebb gyerekeknek szoktak mondani, de meg az is bunkóság szerintem. Mar ha tenyleg ez a szeretet ünnepe...
2017. dec. 20. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
92%
Mondjuk, ha esetleg nem Karacsonyról van szó, hanem születésnap, stb., a lenyegen az sem változtat.
2017. dec. 20. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
87%
Gyerekként soha senkivel nem jártam így. Felnőttként meg a fejére húztam volna. Ha a párom csinálná meg az oltári balhéhoz vezetne. Akárki csinálná nagy bunkóságra vall. Kell a francnak az ajándéka. Ha bármi rosszat teszek akkor beszéljük meg majd zárjuk le. Ne hándálja még a 3. Karácsonyon is.
2017. dec. 20. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
93%
Nem volt ilyen.
2017. dec. 20. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
94%
Nem volt ilyen. Visszaadnam szerintem, hogy ha ilyen szeretettel adja, tartsa meg. (Bar, sajnos, ahogy magamat ismerem, inkabb csak ott allnek voros fejjel es probalnam viccnek felfogni. Ritka bena vagyok.)
2017. dec. 20. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
89%

Édesanyám a születésnapomra. Telefont kaptam és ezzel kezdte.

Prosztó dolognak tartom, egyfajta "prolipoénnak" szánják az ilyenek, csak akkor lenne meglepődés ha az ajándékozott valami csípősen őszintét szólna vissza erre.

2017. dec. 20. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
54%

Nem volt ilyen.

Bárki ilyet tenne velem, hozzá is vágnám.

2017. dec. 21. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
igen, apám. onnantól aztán örülj annak, amit kaptál. kb annyira érdekelt, amit kaptam, hogy soha nem használtam. kibontottam, savanyúan egymásra mosolyogtunk, aztán a sarokba hajítottam. pár hét múlva ki is dobtam, mert ránézni se tudtam. mindig az a szituáció jutott eszembe. még most is látom magam előtt.
2017. dec. 21. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!