Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Ha van olyan személy a családb...

Ha van olyan személy a családban akit általánosan a csalad nem kedvel, az nálatok miért van?

Figyelt kérdés
Én is egy ilyen nem kedvelt családtag vagyok csak fogalmam sincs miért.
2018. márc. 4. 14:34
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
54%

Mindennek meg van az oka, főleg egy vér szerinti családon belül.


Kérdezz rá, hogy mi bajuk veled, hogy mit tettél, ami miatt így viselkednek veled.

2018. márc. 4. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
55%
Több info kéne. Pl vallásos család vagytok te meg ateista vagy akkor érthető. Nem vagyok vallásos amugy ez csak példa volt.
2018. márc. 4. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 HaEv ***** válasza:
13%

Kedves Kérdező!

Írnám, hogy ezt a családodtól kellene megkérdezned, hiszen ők ismernek, ismeretlenül elég nehéz erre válaszolni. Azonban valószínűleg már nem egyszer a tudtodra hozták ezt, mondták már neked. Nagy az esélye, hogy nem te vagy az áldozat, hanem ők a te rossz dolgod áldozatai.

Bárhogy legyen is, VELÜK kell rendezni a dolgot!

2018. márc. 4. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 A kérdező kommentje:
Koszonom a válaszokat de példákra vagyok kiváncsi, nem saját magamra. Pl a Jani bácsit azért nem szerette senki mert folyton ivott. Vagy a Marika nénivel az a baj hogy mindenki magánéletébe beletapos. Stb
2018. márc. 4. 14:45
 5/27 anonim ***** válasza:
75%

Apám húgát azért nem szeretjük mert néha rájön az öt perc és mindenkit elhord mindennek. Elég durva dolgokat mondd

Apa anyját azért nem szeretjük mert azt szerette volna hogy anya vetessen el engem

2018. márc. 4. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
70%

Jó, akkor leírom a saját példámat.


Azért utálom az anyai nagymamámat, mert egy sz..r alak, energiavámpír, anya daganatos betegségének kialakulásában 90%, hanem 100%-ban ő a felelős, nagypapámat a sírba tette, anyukámat is tavaly, önző, egoista, csak az van, amit ő akar, hiába mondjuk azt, hogy nem, de ő azért is azt csinálja, csak hogy minden úgy legyen, ahogy ő eltervezte, számító alak.

80 éves. Örömtáncot fogok járni, amikor eltemettük.

2018. márc. 4. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
35%
És ez mit segít neked ha mások életében turkálsz?
2018. márc. 4. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
24%

ui.: Anyukám gyerekkorát tönkre tette.


Bár tudom, hogy neked lehetetlen elképzelni, hogy vannak önző emberek, akik lesz..rják a gyerekeiket.


De biztosan, te is hasonló mentalitású vagy, azért ragadtál le a példámnál.

2018. márc. 4. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
40%
Engem pl. azért nem szeretnek, mert sátánista vagyok, és sírokat rúgok szét. Nem egy elfogadó család.
2018. márc. 4. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
52%

- piás, nem tud viselkedni társaságban

- büdös

- bunkó, mindig beszól valakinek valamit

Azért azt erősen kétlem, hogy nem tudod, hogy mi lehet veled a bajuk. Meg eleve rákérdez az ember ilyenre.

2018. márc. 4. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!