Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Ki milyen kapcsolatban áll a...

Ki milyen kapcsolatban áll a párjuk rokonaival, családjával, ismerőseivel? Ha rosszban vagytok a párotok rokonaival, akkor az miért van?

Figyelt kérdés
'Anyós, após' témában olvastam egy kérdést az elmúlt napokban, miszerint sokan rosszban vannak az anyósjelöltékkel vagy már az anyósékkal. Emiatt felmerült bennem a kérdés, miszerint ki az, aki rosszban van a párjuk rokonaival? Milyen volt az első alkalommal a bemutató velük?

2018. ápr. 19. 18:13
1 2
 11/12 anonim válasza:
73%

Nálunk az anyós olyan, mint a NAV ha jön hozzánk vékonyabb lesz a tárcád. Különben nem is jön csak ha pénz kell neki.

Én utáltam már az első alkalommal is egy igazi vén szipirtyó, rosszindulatu, de elviselem ha itt van de semmi több.

2018. ápr. 20. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:
Alkoholisták, rosszándékuak, nem kedvesek és csak rosszat akarnak...
2019. júl. 18. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!