Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Ti milyen kapcsolatban vagytok...

Ti milyen kapcsolatban vagytok a sógorotok párjával?

Figyelt kérdés
Mi nem vagyunk jóban, nem találom vele a közös hangot, akármennyire is szerettem volna. Érdekelne, hogy ki milyen kapcsolatot ápol a sógorával és annak párjával, milyen sűrűn találkoztok, párotokkal közösen mentek vagy nélkületek is találkozik e a testvérével.
2017. szept. 25. 14:48
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
97%
Nekem meg a "kie" vágott oda. Amúgy én jóban vagyok a sógornőmmel (férjem nővére) és a férjével is.
2017. szept. 25. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
92%
Gondolom a férje testvérének ( tehát a sógorának) a feleségére gondolt.
2017. szept. 25. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
kie = a birtokos rag j-je egy kicsit elbújt :)))
2017. szept. 25. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
9%

Pubik, valaki próbált már ide mobillal beírni.

Ha nem tudnék helyesen írni, igazatok lenne, de ez egy mezei betűhiány volt.

Nem szokásom az muszájjal elúszni ;)

2017. szept. 25. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
79%

Sógorom párja nálunk a párom testvérének felesége,más nincs. Jó viszonyban vagyunk, bár külföldön élnek, és így nem látjuk egymást gyakran. Együtt szoktunk találkozni, mert mindenkinél van már gyerek, plusz a nagyszülők is ott vannak ilyenkor általában.

Nem az a hú, de közeli a viszony, de teljesen konfliktus- és problémamentes.

2017. szept. 25. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
1. Válaszoló: a sógorom párja a párom testvérének a felesége. Szerintem ez elég egyértelmű, de fogalmazhattam volna konkrétabban is.
2017. szept. 25. 15:46
 7/11 Andizsuzsi ***** válasza:
41%
Én kimondottan jó viszonyban. 20 éve elvált a sógoromtól, de a jó kapcsolat megmaradt.
2017. szept. 25. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
42%

Lehet, hogy túl fáradt vagyok, de a sógorom felesége (párja?) az nem a sógornőm?

Na mindegy!

Nekem a férjem nővére (a sógornőm) a kedvencem, imádom, egy tündér, de tényleg!:) Igaz, nagyon sokat tettem az öcsikéjéért, amiért az egész család hálás nekem, szeretnek és tisztelnek.

A sógorom (az ő férje) sajnos már nem él, korán meghalt rákban, de egy végtelenül szimpatikus ember volt, jó viszonyban voltunk, sok-sok közös programmal.

2017. szept. 25. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
65%
Férjem öccsével jó viszonyban vagyok, a barátnőjével sincs semmi gond. Nem vagyunk barátnők, de amikor találkozunk tudunk beszélgetni. A húgával és a férjével közelebbi a viszony, de ez annak is betudható, hogy közelebb állnak hozzánk korban.
2017. szept. 25. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
67%
Határozottan jobb viszonyban vagyok a sógornőm férjével, mint magával a sógornőmmel. Jobb fej. :)
2017. szept. 25. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!