Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » S. O. S Elváltak a szüleim,...

S. O. S Elváltak a szüleim, de az esküvőmön szeretném ha ott lennének. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

A szüleim már 6éve elváltak. Rossz viszonyuk van, részben azért mert apukám anyukája a vállas után mindennek elhordta az anyukámat. Ezért is váltak el, mama mindenbe beleszolt, turkált anyukám holmiában stb.. 14 évig türte de én sem birtam volna tovább... Apukám pedig mindig a szüleinek adott igazat.. Én megértem anyukámat mert miután elváltak velem is ugyan ezt csinálták, de tesom (fiu) vele nem és ő ezért sose értette, mióta elváltak anyával nem is tartotta a kapcsolatot. Anyukám nem jött hozzánk, mert mindenki kiutálta a családból, szallagavatómra, a ballagásomra, diplomaosztomra se jött vagy ha jött is akkor titokban ugy hogy észrese vegyék, hogy ne legyen veszekedés mert az senkinek sem lett volna jó... Főleg nekem... Én titokban találkoztam anyukámmal mindig, a vőlegényemet is ismeri a kezdetek óta. A barátom szülei is szeretik az anyukámat.

Mióta a barátom megkérte a kezem ezen gondolkodunk, hogy mi legyen.. Én szeretném ha minden családtagom ott lenne, az anyukám is, attol hogy elváltak meg nemszeretik őt, nekem még ugyan ugy az anyukám és nem akarok választani az anyukám és apukám/rokonsága között... Nemtudom mit csináljak. Mit kellene mondanom? :( a segitségeket előre is köszönöm. Idén nyáron lesz az esküvőnk. 25/l



2018. máj. 1. 13:29
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
60%

Mi a kérdés?


MEghívod és kész... ehhez nem kell diploma.

2018. máj. 1. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
97%

Ne haragudj, de nem értelek.

Meghívsz mindenkit az esküvőtökre, aki a szívednek kedves.

A balhés rokonokkal közlöd, hogy ÉDESANYÁD is ott lesz, ha egyetlen rossz szó, megjegyzés, pillantás lesz, úgy kivágod őket, mint azt a bizonyos macskát. A jó Isten áldja meg a családod, hát felnőtt emberek, ne haragudj, tényleg ilyen korlátoltak, hogy képtelenek balhézás nélkül örülni NEKTEK!?


Anyudat sem értem, mi az, hogy nem mehet el a ballagásodra, diplomaosztódra, mert a nagyszüleid veszekszenek? Annyira elküldeném öreganyádat a sunyiba, viselkedjen, vagy húzzon el. Ne haragudj,de hibás vagy, én nem hagynám, hogy így bánjanak édesanyámmal, akármennyire is a nagyszüleim. Talán illett volna kiállnod mellette.

2018. máj. 1. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
87%

Én az anyámat csak a templomba hívom meg, de én nem vagyok jóban vele.

A te helyedben én meghívnám mindkettőt, de beszélnék velük, hogy viselkedjenek kulturáltan. Biztos, hogy a terem 2 külön végébe ültetném őket.

De amúgy miért sos? Ezt ma kell eldöntened?

2018. máj. 1. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
95%

De miért titokban találkozgattál vele??

A helyedben már az elején kiálltam volna mellette hiszen ő az anyukád!

A rokonságnak meg a meghiváskor elmondod őszintén hogy anyukád ott lesz mert ez neked fontos! Ha meg nekik áll még feljebb akkor azt momdanánam hogy: akkor ők ne jöjjenek el ha nem birják elviselni..

2018. máj. 1. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 A kérdező kommentje:

Nem értem miért gáz ha diplomám van és segitséget kérek valamiben.. De igazábol nem is érdekelnek az ilyen válaszok. Az értelmes válaszokat pedig köszönöm.

Azért baj az egész mert megmondtam ugyan ezt, és akkor apukám és tesom közölte hogy ők igy nem jönnek ha anya is jön...

Anya meg azért nem akar mert hogy miatta nem jönnek akkor a többiek...

Nem ma de legkésőbb szombaton le kell adnunk a létszamot az étteremnek.

Köszönöm a válaszokat.

2018. máj. 1. 13:47
 6/29 anonim ***** válasza:
100%

Nem ismerem a pontos helyzetet, de ez a TE esküvőd, nem a nagyszüleidé. Azt hívsz meg, akit akarsz és akit szeretsz, és normális ember teljesen kézenfekvőnek tartaná, hogy az édesanyád is jelen legyen egy ilyen alkalommal.

Ha a nagyanyád vagy az apád nem képes egy napra félretenni a régi dolgokat, téged sem szeretnek igazán.

Fontosabb nekik a gyűlölet, mint a te boldogságod, ha ezt a napot is el akarják rontani.

Én ilyen helyzetben mindenképpen meghívnám az anyukámat, de azt már neked kell eldönteni, hogy erről szólsz-e nekik előre, vagy kész helyzet elé állítod őket.

Nem valószínű, hogy az egész násznép előtt kivernék a hisztit.

2018. máj. 1. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
85%
Inkabb borulj a labai ele, es konyorogj a bocsanataert, hogy evek ota igy szemen kopve alazod a sajat edesanyadat, es o meg mindig hajlando veled egyaltalan barmifele kapcsolatot is tartani. Alljal mar ki a sajat anyadert, ha mar magadert gyava vagy!
2018. máj. 1. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 A kérdező kommentje:

Azért kellett titokban, mert hónapokig nem beszéltek velem utánna... És én mindig is kiáltam mellette meg kiis fogok :(

És csak fontos lenne nekem hogy ottlegyenek, életem legszebb napján, de ugynézki nemlehet sehogy megoldani... :/

2018. máj. 1. 13:51
 9/29 anonim ***** válasza:
100%

Es ilyen emberekert kar? Akik zsarolnak, mert tudjak, hogy egy zsarolhato kisgyerek vagy? Aki csak magukra gondolnak? Aki fenyeget, annan tudod mit kell mondani?

"Ahogy erzed." Aztan otthagyni a francba.

2018. máj. 1. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
100%

Hát ha apud családja ezért nem megy, akkor nem kár értük.

Szánalmas banda, hogy ennyit képtelenek kibírni.

2018. máj. 1. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!