Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Anyamekkal nem tartom a...

Anyamekkal nem tartom a kapcsolatot sulyos csaladi problemak miatt. Van egy mamam aki messze lakik vele joban vagyunk, es van anya novere a keresztanyam vele is joban vagyok. A keresztanyam a hugaval (anyam) se beszelnek mar tobb mint 10 eve?

Figyelt kérdés

Egy keresztanya mennyire lehet potanya? Nyilvan nem a gyereke vagyok nem fog ugy hozzam allni, de igazabol o lenne az egyeduli szorosabb kapcsolatom. En eddig ugy gondoltam hogy egy keresztszulo egy masodik anya/apa. De nem hiszem hogy maskepp viselkedne mint egy x-edik rokon. De igy nincsen biztos, szoros erzelmi hatterem. Es kicsit csalodasnak elem ezt meg. Plnae hogy tudja mindennek a hatteret.. en gondolom rosszul hogy a keresztszulo egy masodik szulo kvazi?

Kellene az hogy barmikor tudjak valakihez fordulni, tanacs, erzelmi tamogatas stb.. nem azt mondom hogy soha de nem teljesen mukodik ez, ugy, ahogy forditott esetben en viselkednek. es valahol total egyedul erzem magam. ?


2018. máj. 14. 08:01
 1/4 anonim ***** válasza:
Mi a kérdés?
2018. máj. 14. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A keresztszülö NEM második szülö, az ö feladata egyedül a vallásos nevelésed támogatása, nem több.
2018. máj. 14. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nyugodtan fordulj hozzá ha baj van. Beszélgessetek, mond meg te mit érzel most és mire van szükséged most. Ha szoros a viszony ez nem lesz probléma!
2018. máj. 14. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Koszonom!
2018. máj. 14. 08:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!