Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Másnak is van ilyen a családjá...

Másnak is van ilyen a családjában?

Figyelt kérdés
Van egy rokonom akivel màr régóta kivételeznek és sokkal kedvesebbek vele .Tudom van rá okuk de ahhoz képest nem azt mondjâk nem olyan vilàgban êlünk ahol sajnàlni kell a másikat meg mindenkinek meg van a baja .Velem nem bàntak szêpen sokszor gyerekkoromban kicsufoltak gunyolodtak rajtam mondvàn én nem vagyok okos és szép igaz ezt soha nem mondtàk ki de éreztem ahogy bàntak velem .Sok példàt sorolhatnék de hosszú lenne .

2017. szept. 13. 12:29
 1/4 A kérdező kommentje:
Ahhoz képest azt mondjsk hogy mindenkinek meg van a sajàt baja meg nem olyan vilàgban élünk ahhol sajnàlni kell a màsikat *Bocsànat a helyesírási hibâkért .
2017. szept. 13. 12:31
 2/4 anonim válasza:
nekem is így volt
2017. szept. 13. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
És ezt a kivételezést szóvá tetted valaha? Szerintem sok helyen van, de attól még nem jó. Mert berögzülhetnek a negatív minták, és énképek, és más szitukban is dominálhatnak.
2017. szept. 16. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Olvasgass itt az oldalon,millió egy kérdés van ugyan ezzel a témával és különböző tanácsokkal és eszmecserékkel.
2017. szept. 18. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!