Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Megengednétek rokonnak?

Megengednétek rokonnak?

Figyelt kérdés

Hogy nálatok aludjon havi egyszer kb, illetve nálatok is randizzon, mert csak úgy lehet megoldani?

Unokatesó, de nem a legközelebbi, nem együtt nőttünk fel tehát. Igazából nem hozzank jön, csak így lehet most.

Engem ez kicsit feszélyez, nem szeretek más randijában részt venni, pláne az otthonomban. Férjem még nem tudja. Amíg meg tudom vele beszéni, érdekelne pár válasz.

Amúgy nekem általában nincs időm vendégek mellett ücsörögni (főleg, ha nem is hozzám jönnek), két elég kicsi gyerekem van, és ilyenkor már fürdés, vacsi, altatás a program. Aki jön, az tudja, de pl a szüleim más kategória, ők nem is számítanak vendégnek.

Ami miatt még vonakodom, hogy nem szeretném, ha rendszer lenne belőle. A "vendégszoba" igazából gyerekszoba lesz hamarosan a kisebbik lányomnak, de ő még velünk alszik.



2018. júl. 6. 07:59
1 2 3 4
 1/38 acelsziv ***** válasza:
97%

Nem. Milyen pofátlanság kisgyerekes családdal ilyet tenni?

Vegyen ki szobát szállodában oda menjen dugni.

2018. júl. 6. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
97%
otthon nálatok randi? A mozi és a kávézó kiment a divatból? Biztos nem engedném meg amúgy.
2018. júl. 6. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:
99%
Magyarul, hogy nálatok dugjon? Egyszer beleférne, de nem többször. Nekem eszembe se jutna ilyet kérni, feszélyezne, ha más házát ilyen célra kéne használnom. Ráadásul úgy, hogy közben otthon vannak.
2018. júl. 6. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim ***** válasza:
97%

" két elég kicsi gyerekem van, és ilyenkor már fürdés, vacsi, altatás a program. "

Mi a kérdés?! Aludjon a randipartnerénél.

2018. júl. 6. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 anonim ***** válasza:
96%
Randi ugy hogy otthon is vagytok?😂😂😂
2018. júl. 6. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim válasza:
91%
Ez a hónap LoLsztorija, köszi a megosztást!
2018. júl. 6. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 anonim ***** válasza:
94%
Szerintem költözzetek 1 szobába mindannyian és a többi szobát adjátok ki alkalmi légyottokra. Kuplerájnak hívják azt hiszem az ilyet, nagyon jó üzlet, a gyerek is az életre lesznek nevelve, mert lassan az egész világ egy db nagy- nagy kupleráj.
2018. júl. 6. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 anonim ***** válasza:
96%
még az édestestvérem se kérne ilyet tőlem. de nem is engedném ha kérné :D
2018. júl. 6. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 anonim ***** válasza:
96%

Biztos nem, barátnak sem.

Nem kupleráj az otthonom.

Vegyenek ki szobát, ha annyira dugni akarnak.

2018. júl. 6. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 anonim ***** válasza:
96%
Értelmes józan gondolkodású ember nem kérne ilyet szerintem se. Ne menj bele ebbe. Saját családod van, magánéleted. Oldja meg maga és ne használjon fel téged.
2018. júl. 6. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!