Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Miért csinálja ezt?

Miért csinálja ezt?

Figyelt kérdés

Van egy húgom aki 17 évvel fiatalabb nálam más az édesannya mint nekem de mindig is nagyon jó volt a kapcsolatom vele. 20 éves voltam amikor elköltöztem otthonról és azóta rendszeresen itt aludt nálunk de körübelül egy éve alig volt itt . Nekem van egy 7 éves lányom és most ők kérték hogy had aludjon itt a hugom aztán maradt egy hetet tök jól elvoltunk játszottak elvittük Szegedre meg jól érezte magát. Aztán egy pár napja haza ment és felhívott az anyja hogy miket mondtam a lányának? Én meg nem értettem hogy mi rosszat szóltam és erre elkezdte sorolni hogy miket hazudott neki a kislány hovy én azt mondtam hogy el fogja venni tőle a gyámügy meg hogy az anyjána milyen sok palija

volt meg ilyenek pedig semmi ilyet nem mondtam neki ezt a párom is tudja igazolni aki végig velünk volt de nem hisz nekünk az anyja apa is mellénk állt hogy biztos nem mondtunk ilyent de akkor neki is neki esett hogy biztos mi hazudunk. Miért csinálhatja ez a húgom?



2018. júl. 21. 22:11
 1/7 anonim ***** válasza:
90%
Miért nem kérdezed meg a húgodat anyád előtt?
2018. júl. 21. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
66%

Elég meredek sztori. Legelső gondolatom a mocskos anyagiak. Apád felesége ki akar túrni a családból, és átmossa a lánya agyát, aki már el is hiszi amit hazudik.

Vagy maga a húgod egy kis vipera, aki ki akarja sajátítani az apátokat.

Biztosan nem hívnám el magamhoz még egyszer.

2018. júl. 21. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
59%
Tuti h a pénz mozgatja anyát v lányát v kozosen..
2018. júl. 22. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
24%
Remélem, hogy nem komoly ez a kérdés. Ha igen, akkor fogalmam sincs. Meg pl honnan szedett ilyen szót a kiscsaj, hogy gyámügy? Meg pl ezt az ezzel való fenyegetőzést honnan vehette, ha tényleg mondott ilyet? Szóval én arra gondolok, hogy látok rá nagy százalékú esélyt, hogy ezt az anya találta ki. Nemtom, hány éves a kislány, de talán magától nem talál ki ilyen riogatásfélét, főleg nem alaptalanul. Meg pl gyerekek ilyen meredek állítást, meredek hazugságot szerintem nem tennének. Ilyen meredek témában szerintem a gyerekek nem hazudnak. Ők még olyan ártatlanabbak. Szóval ilyen vad dolgot nem állítanak a gyerek szerintem; vagy legalábbis magától nem ; szóval valszeg az anyuka találta ezt ki, és rávette a kislányt, hogy játékból mondjon ilyeneket; állítson ilyen meredek dolgokat; és akkor majd jól ki lesz sajátítva csak neki az apátok; de ha meg szeret nálad lenni; meg egy apa az nem egy olyan dolog, amit/akit ki lehet sajátítani, és ezt szerintem a kiscsaj is tudja, tehát önmagától valszeg nemnagyon akarná kisajátítani az apát. Szóval szerintem valami ráhatás volt itt ebben a dologban az anyuka részéről mindenképpen. Illetve csak gyanús. Nagy rá a sansz én úgy látom.
2018. júl. 22. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem értem, miböl gondolja bárki is, hogy a kérdezö húga kisgyerek?

A korát ugyan nem írta, csak hogy 17 évvel fiatalabb, de mivel a kérdezö 20 évesen költözött el, a gyereke 7 éves, és feltehetöen nem azonnal szült, ahogy elköltözött, a testvére minimum 14-16 éves lehet, szóval nem kisgyerek.

Miért ne ismerhetné a gyámügy szót, meg hasonlókat.

Ha meg szerinted a gyereke "ártatlanok", akkor nagyon nem ebben a világban élsz.

Kérdezö: a legegyszerübb lenne tényleg szembeállni vele meg a szülökkel, és megkérdezni, hogy ki mit is mondott, mert különben csak egyre zavarosabb lesz a helyzet.

2018. júl. 22. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat. A kislány 13 éves. Régebben amikor apáék dolgoztak én vigyáztam rá mert közel lakunk egymáshoz de mostanában nem jött és sokszor anélkül hogy szólt volna felhívta a barátait hozzájuk ugy hogy csak ő volt otthon igy lehet hogy azért mondott ilyet hogy biztos ne kelljen jönnie és így elintézte. De lehet hogy az anyja találhatta ki én már nem tudom.
2018. júl. 22. 08:41
 7/7 anonim ***** válasza:
86%
Én arra tippelnék, hogy itt "anyuka" lesz a hunyó. Sokszor előfordul, hogy az "új" asszony, leakarja valasztani az első hazassagból szarmazó gyereket az apjától.
2018. júl. 25. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!