Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Van egy rokonom akit múlt...

Van egy rokonom akit múlt hónapban ismertem meg Amerikai és felnőtt hogy köszönjek neki?

Figyelt kérdés
Tudd magyarul és kedves de nem tudom hogy köszönjek neki. Segítsetek létszi még nem beszéltem vele.

2018. aug. 19. 17:34
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

itt az USAban nincs magazas, csak tegezes van, es az amerikai magyarok megszokjak, hogy mindenkit letegeznek, ugyhogy amikor haza latogatnak ritkan jut eszukbe a magazas


en itt mindenk amerikai-magyart tegezek kb. 50 evesig, az oszulo, roskado idos neniket/bacsikat pedig magazom, de nem csokolom, hanem jonapot, vagy udvozlom, vagy tiszteletem szavakkal koszontom


mivel a rokonod, hasznalhatod a hello/sziat, de ha meg csak most ismerkedtek, akkor jobb ha inkabb a formalisabb koszonesekbol valasztasz

2018. aug. 24. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!