Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Masodunokatesomal egymásba...

Masodunokatesomal egymásba szeretünk most mit tegyek?

Figyelt kérdés
Az ő dedije es az en dedim edestesok voltam. Sosem tarta anyam sem veluk a kapcsolatott es en sem lattam ez elott sosem nem évek ota vagyunk egyutt de nekem ő az igazi nem tudnam ki verni a fejembol es ő is szeret. Mar utana olvastam hogy a hazasagot nem tiltja semmi. De ha szeretnénk gyereket akkor kb 7-9% az esély rá hogy baj lesz... azt viszont nem.szeretnem! De azt sem akarok hogy ne legyünk együtt. Mit tegyek? 20éves fiu vagyok

#szerelem #Rokonság.Család.Testvér.unokatestvér.
2018. aug. 19. 20:54
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
56%
Egyél, igyál, szaporodj. Már másodunokatestvérként is olyan távoli a rokonsági fok, hogy gyakorlatilag rizikó nélkül vállalhattok gyereket. Mintha idegenek lennétek. Harmadunkoatestvér meg mintha idegen lenne. Hajrá!
2018. aug. 19. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
84%
Nem feltétlenül az első generációval lesznek a valódi problémák.
2018. aug. 20. 04:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
55%

Ha nagyon kicsit is , de van vérrokonság!!!

Az a 7-9 % pont elég hogy hülye gyerekek legyenek.

2018. aug. 20. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
34%
Nekem ez olyan távoli rokonsági fok, hogy szerintem rengetegen vannak akik nem is tudnak róla. Semmi baj nem lesz belőle. Legalábbis nem nagyobb kockázattal mint bárki más házaspárnál gyermekvállaláskor.
2018. aug. 20. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
70%

Látod, hogy itt a gyíkon is mennyi hülye van.

Ezért egyáltalán nem fog feltűnni, ha nem lesz 100-as a gyerek...

2018. aug. 20. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

:D


:(((

2018. aug. 20. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Hát, engem ez túlságosan zavarna, de te tudod.
2018. aug. 20. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
69%
Egyebkent, siman lehet, hogy egeszseges gyereketek születne, de az ebből adódó problemak az unokakon, dedunokákon is "lecsapódhat".
2018. aug. 20. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!