Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Egy hozzátartozóm egyre...

Egy hozzátartozóm egyre furcsább és elvileg spirituális dolgokkal foglalkozik, csakra tisztításra meg ilyesmire jár mostanában, mennyire aggódjunk és hogy szerezzük vissza?

Figyelt kérdés

Egyre kevesebb időt szán a családra, konfliktuskereső, nem szereti, ha érdeklődünk, hogy van és mit csinál.

Mindig azt mondja, jól van, de olyan feszültnek tűnik és mélyebb kérdésekről nem is akar beszélni.

Van valakinek hasonló tapasztalata? Mibe kerülhetett bele? Hogy közelítsük meg?



2018. szept. 20. 19:53
 1/9 anonim ***** válasza:
63%

Megy masszívan befelé az ezóban, ha már nincs benne nyakig. Viszont már nem tudja titkolni kifelé. Ahogy eddig tette nektek. Őt már sehogy, süllyed lefelé.

Egy darabig ellehet játszani a családtagok és ismerősök előtt, hogy az ezo hülyeség, meg nem létezik, meg ostobaság, titokba meg nyakig benne van. Aztán egy idő után nem, onnan megy a lejtmenet. Egyre komolyabb dolgokba kerül bele, és egyre több mindenbe keveredik. Ezt érzékelitek ti. Innen már nincs vissza út. 1000-ből egy tud kijönni ilyen helyzetben már.

2018. szept. 20. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Sejtettem, hogy ennyire komoly a helyzet. Csak azt nem tudom, ez "mindössze" annyi, hogy mindenféle felesleges dolgokért, foglalkozásokért fizet időnként, vagy valami még komolyabb? Hogy tönkre akarják tenni, akik ebből élnek meg, illetve hogy valami szervezet van-e a háttérben..
2018. szept. 20. 20:08
 3/9 anonim ***** válasza:
36%
Csakratisztitás az emberek becsapására szolgál. Mert ami ki megy, helyette kap mást sokkal komolyabb negatívot mint ami előtte volt benne.
2018. szept. 20. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

olyasmi kifejezéseket hallottam tőle néha, mint amik ezen az oldalon vannak:

[link]


biztos máshol is van ilyen, de elsőre ez tűnt fel.

tudja valaki, kik állnak a háttérben? nem sok derül ki róla... valami vallási akármi, vagy egyszerűen pénzt akarnak keresni emberek?

2018. szept. 20. 20:12
 5/9 anonim ***** válasza:
66%
Rá mse megyek az oldalra. Jah hogy "angyalkázik" is, hát ezt mondd:DD Basszus ez gázabb mint amit írtam, ha ahhoz még ez hozzájön, akkor hamarabb fog pszichiátriára kerülni mint gondoljátok.
2018. szept. 20. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
78%
Rabja lett a saját téveszméinek. Ha találkozna egy olyan tanítóval, aki nem ferdíti a keleti tanításokat és nem is akar pénzt keresni ezzel, az lehet, hogy segítene. Bár valószínűbb az, hogy meggyőződése lenne, hogy ez mester gondolja rosszul a dolgokat és továbbra is kitartana a dédelgetett hiedelemrendszere mellett. Mindenesetre, érdemes lenne megpróbálni szembesíteni azzal például, hogy miről szól a buddhizmus és hogy mennyire ellenkező irányba indult el.
2018. szept. 20. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Metionin ***** válasza:
84%
Majd észbe kap ha legombolták róla az összes pénzt. Csak lehet hogy akkor már késő lesz. Ez is egyfajta fanatizmus, és az bármihez is kapcsolódik, kifordítja magából az embert és anélkül veszi el az egész életét hogy észrevenné. Az ilyennek hiába dumál az ember, max megszakítja a kapcsolatot veletek.
2018. szept. 20. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
56%
Nincs valami komolyabb betegsége? Olyankor beszűkül a tudat, nem hiszem hogy normális ember tudna hinni az angyalos debilségekben.
2018. szept. 21. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
79%
Nekem két ilyen is van az ismerettségi körömben. Az egyik keresztanyám, őt a Jehova Tanúi szippantották be, a másik az unokatestvérem felesége, aki meg szintén ilyen spirituális dolgokkal foglalkozik. Én nem értek ehhez, de azt tudom, hogy ő nem ezt az ezotv jellegű csakrás, kártyavetős stb. dolgokkal foglalkozik, mint bizonyos 40+-os nők között divatos, hanem ő elkanyarodott ilyen szellemidézés, halottakkal való kommunikáció meg durvább dolgok felé. Éjjelente kijárkál temetőkbe megfigyelésekre meg ilyeneket csinál, és szabadidejében folyamatosan ezzel foglalkozik, de még a munkahelyén a munkatársai fejét is ezzel tömi.
2018. szept. 21. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!