Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Csoport, vagy rend, ahol...

Csoport, vagy rend, ahol önfejlesztő, spirituális fejlődést segítő technikákat tanítanak vagy alkalmaznak?

Figyelt kérdés
Régóta érdekel az ezotéria, de még nem volt alkalmam tanítót, vagy akár egy csoportot is találni akik komolyabban is foglalkoznának vele, és itt nem ilyen egyszeri egy napos gyors tanfolyamra gondolok.

2014. febr. 16. 19:37
 1/4 anonim ***** válasza:

Hát ilyen csoportot én nem ismerek bár biztos vannak mindenféle szekták meg minden lófasz de nem tudom mi a célod de itt nem fognak megtanítani hogyan manipuláld a kiszel tünci szemöldökét meg ánuszból jeges teát facsarni...

max csöndben leültök átjár titeket a csí a zen a demokrácia és jobban megismered magad.

legalább is ez a szlogen általában szal ne legyenek túl nagy elvárásaid.

bocsi az alpári megfogalmazásért :)

2014. febr. 18. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Passiflora ***** válasza:
Megkérdezhetem, hogy merrefele laksz az országban?
2014. ápr. 4. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

osho könyvei szerintem alapok..meditáció..

minden válasznak belülről kell jönnie különben nem lehet eredeti:)

2014. ápr. 10. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Na most tegyük fel, hogy valaki elvállalja a tanításodat. Miből tudsz meggyőződni arról, hogy ő hol tart? Hiszen önfejlesztésről beszélünk, s mivel belé csak ő maga lát, ergo azt mond, amit akar, ha erről kérdezed.
2014. ápr. 10. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!