Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Spirituális sátánizmus, és...

Spirituális sátánizmus, és mágia, nem értem!?

Figyelt kérdés

Nekem egy egyszerű kérdésem lenne ! Ha tényleg létezik az aura,és energiák, csakrák, és hasonló dolgok, akkor mi a szerepük ? És még egy zavaró dolog lenne...

a legtöbb spirituális sátánista gyerek, 14-17 éves, aki provokatív kérdéseket tesz fel a spirituális sátánizmussalkapcsolatban, hogy aztán "jól megmondhassák,hogy mi a spirituális sátánizmus :D " .

De csak mondják a véleményüket mint a keresztény papok...

Maga az elv, hogy fejlődni kell,

és előrébb jutni, és idővel magasabb szintre juthatunk,

ez mind tetszik, sőt én még egyházgyűlölő is vagyok,

tehát tetszik a spirituális sátánizmus.

De nem világos, ha tegyük fel nem létezne aura,

és semmi ilyesmi, csak anyagi világ, akkor mivel lenne másabb az a világ,mintha létezik spirituális világ ?

Tehát bárkire hat egyáltalán az aura ?

Nem igazán tudom, hogy a tudomány és a spiritualitás hogyan függ össze, mert vagy a tudomány igaz,

vagy a tudomány és a spiritualitás is,tehát a tudomány az elsődleges.

Nem provokatív kérdéseknek szánom, én csak egyszerűen kíváncsi vagyok,

hozzáteszem nagyon rég óta érdekel a Spirituális Sátánizmus. Próbáltam is a meditációkat.



2013. aug. 25. 11:52
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:

Semmilyen tudás sem lehet a tiéd, ha nem tapasztaltad meg.

Itt hiába magyarázza el neked valaki, az csak vak hit marad a számodra.


Ha el kezdesz energetizáló technikákkal foglalkozni, akkor előbb utóbb érezni fogod az energiákat és akkor minden világos lesz.


A sátánizmust meg kerüld el!

2013. aug. 25. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 A kérdező kommentje:
Azt értem, hogy a tapasztalás a lényeg, de nem lehet, hogy minden energia érzés, és hasonló csak placebó hatás ?
2013. aug. 25. 12:22
 3/36 anonim ***** válasza:

Az energiákat vagy érzékeled vagy nem.


Mi ebben a placebo hatás? Amíg meg nem érzed, addig -mondom- csak vak hit lesz az egész. Hiába magyarázza itt el neked valaki.

2013. aug. 25. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 A kérdező kommentje:

Én is érzem de csak a jobb tenyeremmel, de nem tudhatom, hogy nem csak beképzelem-e... Mivel látni nem látom (nincs nyitva a harmadik szemem) így nem tudhatom, hogy nem csak beképzelem... Sok ezotériás azt hiszi, hogy a saját gondolatai által üzenni tud nekik valamilyen lény, közben csak saját magukkal bezsélgetnek, de megvannak győződve róla, hogy lénytől kapják az impulzusokat...

Valaki pedig a szellő meglebbenését is szellemnek, vagy energiának hiszi, vagy a padló recsegését... NEhéz így hinnem... Meditálni sem tudok nagyon.Ha kilenne nyitva a harmadik szemem, nem kételkednék, de így...

2013. aug. 25. 16:58
 5/36 anonim ***** válasza:
Ezt itt tényleg hiába magyarázzák el. Nyisd ki a harmadik szemed és gond megoldva.
2013. aug. 25. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 A kérdező kommentje:
Csak nehéz olyan dologért tenni, amiről nem tudom igaz-e, és nem felesleges időpocsékolás-e . Persze nagyon szeretném hogy igaz legyen, de még alfába sem tudok lemenni normálisan.
2013. aug. 25. 21:06
 7/36 Farkas András D. ***** válasza:
Szerintem túl sok benned a megválaszolatlan kérdés, vagy próbálj hinni a beszámolóknak, bár nem könnyű, mert mind teljesen mást ír, vagy próbáld átélni, de az meg csak úgy megy ha ellazulsz, és hiszel benne, persze nem úgy mint egy fanatikus. A lényeg keress valakit aki megtapasztalt valami különlegeset, és győzd meg, hogy ossza meg a tapasztalatát, nem könnyű, a legtöbben beképzelik, hazudnak, vagy csak nem tudják továbbadni, azt előre megmondom, hogy a fogalmak jó pár könyvben egyeznek, de a használatuk és rendeltetésük folyton változik, a másik, ha kérdésed akad, a könyv gyakran nem tér ki rá, ezért jobb egy embertől megtanulni. A spirituális sátánizmusról nem túl sokat tudok, de a meditációk érdekesek, bár rengeteg fajta van. De ha időd engedi nézd meg ezt az oldalt, lehet hogy hasznodra válik: [link]
2013. aug. 25. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 Anyád Lába válasza:
Level 80-as paladin :D Én is wowozok, de amúgy ez egy érdekes téma és nekem van egy ismerősöm aki eléggé tájékozott ebben a témában, ha gondolod összeismertethetlek vele, bár én magam is érdeklődök a dolog iránt.
2013. aug. 25. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 A kérdező kommentje:
Farkas András ! Pont ez a problémám, a legtöbb ember, csak beképzeli, őszült, vagy buta beszűlült látókörű ember, és egyetlen emberrel sem találkoztam, aki mondjuk egy érett gondolkodású 30 éves két diplomás ember, és látja a túlvilágot, nem csak érzi... Ls 95%-ban hülye álmokról mesélnek, pedig az álom csak az agyi információk feldolgozása, semmi reális összefüggést nem látok álom--->valóság között... Tehát igen kellene valaki, akinek vannak "spirituális képességei" és nem gyerek, illetve nem hazudik. Komolyan mondom szemem előtt valaki tenne valami dologot, ami egyértelmű bizonyíték, akkor hátralévő életemben napi 3 órát meditálnék, de így kénytelen vagyok elkötelezni magam... túlságosan is "gondolkodó" ember vagyok.
2013. aug. 26. 00:18
 10/36 anonim ***** válasza:
11%

A spirituális sátánizmus lényegében nem egyéb, mint a 20. század eleje náci ezotériáinak újragondolása/újraszületése.


Ez korunk egyik egyre erősödő társadalmi jelensége, forrása természetesen az USA.


„Főpapnője”: Maxine Dietrich... valamilyen szinten kb. „látnok” lehet, de hajlamos az érzelmi szélsőségekre (szélsőségek !!! arról ismerni fel ezeket a rendszereket).


Azokat tudja megfogni ez a szellemiség, akik zsigeri szinten gyűlölik a zsidókat (és a bolygó minden problémájáért alapból – mindenféle értelmes vizsgálat nélkül őket hibáztatják)... a zsidók gyűlölete: ez az alap, amire az az egész tanítás rá van telepítve. (!!!)


Gyakorlatilag a náci szellemiség és ezotéria 21. századi újjászületése.


Egyértelműen csapda.


...felismerik azt, hogy a zsidók és a keresztények is be vannak csapdázva, erre ők is belesétálnak egy látszólag más, valójában épp ugyanolyan (jellegű) csapdába.


Kész őrület, senkinek sem javaslom! Azok mennek oda, akiknek el kell veszniük. (valamilyen szinten)


Van egy homályos ezotériájuk az „Aldebaran rendszerről ”

(-bár a legtöbben ezen megértésnek még a közelében sincsenek)

és egy vérlázítóan ostoba elméletük „Enkiről”, aki maga a „Sátán”... ő a sumér „teremtő” (=ő teremtette az emberiséget) és harcban áll „Jehovával” (aki egy „Féreg”, „energiaörvény” stb.),

jelen van még egy „Atlantisz-mánia”, „vegetarianizmus” is az egyik tünete (!!!) stb. stb.

Enki-t kell tisztelni és imádni a kultuszban mindenek felett.


Dogmatikussság, hierarchia (=a tekintély, rangsor tisztelete), „alantasabb rasszok” lenézése, gyűlölete, „kundalini-emelgetés”, az elején saját vérrel írt szerződés (valójában ELKÖTELEZŐDÉS A SZOLGÁLATRA) jellemzi.


A probléma az, hogy ez a vallásos/hit-rendszer megint csak nem teszi lehetővé/nem engedi meg a józan ész működését (=előbb-utóbb „kötelezően” fanatikussá válik, aki komolyan veszi a tanításait).


A macskákért odavannak, imádják a macskákat és szinte „látnokonak”/”látóknak”, legfőképp „védelmezőknek” tartják őket.

2013. aug. 27. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!