Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Mit tegyek hogy elfogadjon...

Mit tegyek hogy elfogadjon végre olyannak amilyen vagyok?

Figyelt kérdés

Nagynéném elég szoros viszonyba van velünk és ez abban is megmutatkozik hogy folyamatosan piszkálja anyukámat. Mindig mondja neki hogy ezt nem csinálja jól, azt kellene másképp, anyukám meg ahelyett hogy kiállna magáért, csak bólogat.

A legutóbbi eset azonban végképp felidegesített. Engem is mindig meg akart nevelni, csak én nem hagytam magam és sajnos ezért is anyukám kapott hogy rossz anya.

Most lett 1 éve hogy együtt vagyunk a barátommal, és mivel ő Mexikói származású mindig tartott tőle hogy a családom elítéli, mert nagyon meglátszik a külsején is, meg a szülei bűnözők voltak és 5 éves korában a nagybátyja szöktette Magyarországra. Hiába jó ember, a vérvonalát nem tudja letagadni.

1 év után eljutottunk oda, hogy akkor bemutatom őt a családnak és anyukámnak nagyon szimpatikus volt az elejétől kezdve, sokat nevettek, jól kijöttek. Aztán megérkezett a nagynéném aki habár nem szólt egy szót sem, látszott rajta hogy nagyon nem tetszik neki a barátom. A vacsora után félre is hívott és leteremtett hogy normális vagyok - e amiért összejöttem egy bűnözővel merthogy látszik rajta hogy az. (Magas izmos, sötét haja van, nagy barna szemei, es kreolbőre) Ebből neki már mindjárt bűnöző is lett. Azt mondta ez is azért van mert nekem minden meg van engedve es nem vagyok megnevelve rendesen stb.. És hogy miért nem tudok egy rendes okos, tanult, magyar srácot felszedni. Nagyon kibuktam, anyumnak is elmondtam de azt mondta adjak neki időt majd elfogadja.

Viszont nem tudom. Képes lesz egyszer az életben elfogadni engem és a döntéseim olyannak amilyenek? Mert az örökös piszkálódása már nagyon sok.



2018. nov. 10. 14:01
 1/9 anonim ***** válasza:
92%
Ez a Marichuy egyik része amúgy? 🤣🤣
2018. nov. 10. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
90%

#1

A szokásos gyakoris teleregény írójának újabb agyszüleménye.

Ha már erre adta a fejét, nem értem miért nem változtat a stílusán?

2018. nov. 10. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
47%
Én már rég elküldtem volna oda, ahova gondolom. A te temperamentumodtól függ, hogy meddig hagyod. Az a baj az ilyen nagynénikkel, hogy nem tudják, hogy hol a helyük más családjában, más gyerekével szemben. Akkor is, ha az a testvéréé. Épeszű ember tudod, hol hagyná, hogy így viselkedjen meg beszéljen vele? Állj a sarkadra, ha már anyudnak nem megy.
2018. nov. 10. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
36%
Nem ő az anyád, de tényleg elég fura, hogy manapság a lányok egy része bukik a rossz arcú, rossz hátterű manuszokra.
2018. nov. 10. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 szántóvető ***** válasza:
81%
"A vacsora után félre is hívott és leteremtett hogy normális vagyok - e amiért összejöttem egy bűnözővel merthogy látszik rajta hogy az."-mondani kellett volna neki hogy a srác rokonok,ismerősök,családtagok kifosztására van ráállva úgyhogy jobb ha meghúzza magát és nem találkozik vele többet.meg hogy majd "átmentek" hozzá.
2018. nov. 10. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
77%

1) miért érdekel a véleménye?

2) miért hívtátok meg a családi vacsorára (pláne az első bemutatásra)

3) miért állsz még vele szóba?

2018. nov. 10. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
73%
A romák mióta mexikóiak?
2018. nov. 10. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Nem roma :D Mexikói. a kettő nem egy és ugyanaz. Amúgy anyukám nagyon szereti és ragaszkodott hozzá hogy jöjjön ő is a vacsorára
2018. nov. 10. 19:45
 9/9 egyre válasza:
legyél olyan amilyet akar
2018. nov. 13. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!