Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tehetnék, hogy édesanyám...

Mit tehetnék, hogy édesanyám végre 20 évesen elfogadjon olyannak amilyen vagyok?

Figyelt kérdés
Mindent tilt tőlem, soha nem értett meg, nem hajlandó beszélgetni velem, szerinte minden úgy jó ahogy ő gondolja és nem fogadta el a barátaimat és a pasijaimat sem. A többi családtagom neki ad igazat, mivel anyu minden miatt elsírja magát, így próbálja sajnáltatni magát. Nem érzem hogy szeretne. :(

2013. márc. 4. 15:04
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem minél előbb költözz el. Ha nem bírtok együtt élni akkor ez az egyetlen megoldás. Alapvető dolgokat nem fogad el.

Egyedüli gyerek vagy? Mert ha igen lehet az is, hogy nem akarja, hogy felnőljön a kicsi lánya.

2013. márc. 4. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Sajnos még nincs lehetőségem elköltözni, mivel ő fizeti a fősulim, és melóval nem tudok annyit összekeresni amivel el tudom magam tartani.Ami azt illeti egyke vagyok, de sokszor kívánom azt bárcsak ne így lenne.Néha irigyelem azokat a lányokat, akik az anyukájukkal mindent megtudnak beszélni és a legjobb barátnőjükként tekintenek rá.
2013. márc. 4. 18:03
 3/3 anonim ***** válasza:
Te semmit. Neki kellett volna téged elfogadnia olyannak, a ilyen vagy, kb. egy perces korod óta.
2013. márc. 4. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!