Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Jogosan idegesít, hogy a...

Jogosan idegesít, hogy a párom testvére rossz helyesírással ír a képeim alá?

Figyelt kérdés
A párom testvére folyton hozzászól a képeimhez (amin én vagyok, profilkép), de abszolút rossz helyesírással. Szerintem vér ciki, de ahogy szóvátettem a páromnak, nem tetszett neki és szerinte bunkó vagyok. Tényleg így lenne? De nem értem, miért kell ezt. Legutóbbi komment: Nemsokára családi tali de jó lessz. (2 sz...) A barátaim mind tudnak írni, ezért égő nekem. L22
2018. nov. 14. 17:43
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
59%

Amúgy meg, ha ennyire zavar a rossz helyesírás meg ennyire gáznak érzed a többi embert, akkor töröld le magad fészbukról, élj a való világban.

Ja, hogy ott nem kapnál lájkokat meg kommenteket és nem érezhetnéd magadat valakinek? De kár...

2018. nov. 14. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
90%
Én örülnék, ha a sógorom hozzászólásaival csak ennyi lenne a baj. Sajnos neki van egy mentális problémája, ezért sokkal zavaróbbakat tud írni. Fokozatosan korlátoztam számára a Facebookom láthatóságát, hogy ne tudjon ilyet tenni, de mondjuk részéről nem lesz sértődés ebből, és csak annyira korlátoztam le, amennyire muszájnak éreztem.
2018. nov. 14. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 Metionin ***** válasza:
87%
Az én párom testvére se tud írni de szerencsére nem kommentálja a dolgaimat. Üzenetekben látom és igen, bevallom hogy felmegy bennem a pumpa amikor meglátom az ehhez hasonlókat: muszály, lessz, el adtam, meg ettem, elvan téve, megtudod mondani stb.
2018. nov. 14. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
86%

Nem lehet, hogy diszlexiás vagy diszgráfiás? Nekem is van egy ismerősöm és nagyon rossz a helyesírása.

Szerintem nem jogos a kiakadásod. Ha úgy állítottad be, hogy hozzászólhatnak, akkor úgy ír, ahogy akar.

2018. nov. 14. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
63%

Simán lehet gépelési hiba is. Vagy sietett. Vagy zavarták közben és nem tudott rendesen odafigyelni.

Ezen nem kéne fönnakadni.

2018. nov. 14. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
68%
Engem is zavarna. Nekem a leggàzabb az volt,amikor kirakott az én üzenőfalamra valami àllati égő, szerinte vicces dolgot. Valami buta csàvó, hebegve habogva beszélt és berúgva női ruhàban tàncikàlt, minden màsodik szava az îgy bmeg meg úgy bmeg volt... Egyrészt nem értettem, hogy ezen mi vicces, meg miért nem üzenetben küldi. Egyből megtanultam tiltani, hogy csak engedéllyel tehet ki bàrki bàrmit rà. A màsik az volt, amikor egyik bnőm îrt egy nagyon szép romantikus verset, a leendő férjéhez, hogy milyen legyen, milyen lesz a szerelmük ilyenek. Tehàt h milyen férfira vàgyik. Tényleg szép volt, mindenki csak dîcsérte kommentben. Megosztottam az üzenőfalamon, akkor egyedülàlló voltam, nagyon tetszett. Erre odaîrta a sok dîcsérő komment alà, hogy ilyen férfi nincs hahahahhaha. Mert azt hitte vicces. Tök égő volt, hogy mindenki normàlisan nyilvànul meg, egy érzelmes versről, erre alatta ez.... Egyből töröltem az egész megosztàst. Attól, hogy ez egy virtuàlis tér, még lehetne normàlisan viselkedni, megnyilvànulni itt is.
2018. nov. 14. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
20%
neked nincs hibád ? na és téged meg gunyolodo barátaidon kivül mást érdekel ? nem .
2018. nov. 15. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
100%
Engem is idegesít, de én a nem tetsző hozzászólásokat - bármi okból nem tetszik - törlöm is. Eddig még senki nem reklamált.
2018. nov. 15. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
21%

szokott zavarni. Ha rendszeres akkor nem fogható gépelési hibára. A vesszőktől, pontoktól eltekintek, de a számítógép nagyon szépen aláhúzza a hibás szavakat. Több diszlexiás, diszgráfiás van a családban, tudnak írni.

Meg szerintem egy emberben legyen annyi, hogy ad arra amit lát a világ.

2018. nov. 15. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
Az általad idézett mondata még nem is olyan ciki, rosszabbat képzeltem :) Ez még elmegy, mondom úgy, hogy én is érzékeny vagyok a helyesírásra. De nem tudsz vele mit csinálni, nem a te szégyened.
2018. nov. 15. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!