Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Jogosan idegesít, hogy a...

Jogosan idegesít, hogy a párom testvére rossz helyesírással ír a képeim alá?

Figyelt kérdés
A párom testvére folyton hozzászól a képeimhez (amin én vagyok, profilkép), de abszolút rossz helyesírással. Szerintem vér ciki, de ahogy szóvátettem a páromnak, nem tetszett neki és szerinte bunkó vagyok. Tényleg így lenne? De nem értem, miért kell ezt. Legutóbbi komment: Nemsokára családi tali de jó lessz. (2 sz...) A barátaim mind tudnak írni, ezért égő nekem. L22
2018. nov. 14. 17:43
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
89%

"Jogosan idegesít...?" - Senki se tehet róla, hogy mi idegesíti meg mi nem. Ez nem jogi kérdés.

"szerinte bunkó vagyok ... ahogy szóvátettem a páromnak, nem tetszett neki és szerinte bunkó vagyok" - Neki pont annyi "joga" van a véleményéhez, mint neked ahhoz, hogy szabadon érezhesd, mi idegesít meg mi nem.

"a párom testvére rossz helyesírással ír ... Szerintem vér ciki" - Ha annyira zavar, tanítsd meg helyesen írni.

"a képeim alá" - Érdekes, az én képeim alá soha senki nem ír rossz helyesírással. Mert nem teszem fel a facéra. Ezt te is megteheted, és akkor megoldódik a kérdés. :)

"A párom testvére folyton hozzászól a képeimhez"

1. Tiltsd le.

2. Örülj neki, hogy nem csak a párod bír téged a családjukból, hanem a testvére is szívesen kommunikál veled. Ez fontos lehet, ha hosszú távú kapcsolatban gondolkodsz. Ha viszont nem, akkor:

3. Szakíts a pároddal, akkor is megoldódik.

"de abszolút rossz helyesírással" - Hát, igen, ilyen az élet, ilyenek az emberek. Van, aki ehhez nem ért, van, aki meg ahhoz... Mindenhez senki se. Még te se. Mást meg az idegesít, amikor te bénázol valahol máshol, másvalamiben... Gondold meg, hogy van-e akkora ez a probléma, hogy szakíts a barátoddal miatta. Ha nincs akkora, akkor fogadd el panaszkodás nélkül, hogy ő nem tud helyesen írni és kész, vagy tanítsd őt.

"bunkó vagyok. Tényleg így lenne?" - Vannak, akik szerint igen, mások szerint meg nem. És akkor?

"nem értem, miért kell ezt." - Mit?

Legutóbbi komment: Nemsokára családi tali de jó lessz. (2 sz...) - Ez még akár poén is lehet, de ha nem, ha rendszeresen így ír, akkor tényleg rossz a helyesírása. Na bumm. Attól még lehet nagyon aranyos, kedves, és akár intelligens ember is.

"A barátaim mind tudnak írni" - Akkor tilts le mindenki mást, mert az összes többi embernél kiszámíthatatlan, hogy mit hogyan fognak írni, hiszen mindenféle emberek vannak.

"ezért égő nekem. L22" - Nem. Azért égő, mert még nem nőttél föl. Épp csak helyesen írni tanultál meg, de még nagyon sokmindent kell tanulnod az életről, párkapcsolatokról, a család szerepéről a párkapcsolatokban, az internethasználatról, az udvariasságról, a szeretetről, stb.

2018. nov. 15. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
31%
Szerintem is baromi gáz.. a párod nem ilyen? Egy családból valók, ugyanazt hozzák otthonról, biztos van vmi vele is. Nekem gáz lenne ilyen családhoz tartozni.
2018. nov. 15. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
Csak annyira gáz, mint pl. a profilképcserélgető retardáltak. Miért nem tűnik fel, hogy facebook a neve, a bamba arcod kéne legyen a profilképed, azt meg elég fél szarkalábanként cserélni.
2018. nov. 16. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
21 válaszó tejesen igazad van egyetértek veled.
2018. nov. 16. 04:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:

Kedves 21-es!

Nagyon örülök, hogy -más kérdéseknél is- olvashatom a véleményedet. Nagyon intelligens, szimpatikus embernek tartalak.

2018. nov. 28. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!