Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Mit csináljak, hogy ne jöjjenek?

Mit csináljak, hogy ne jöjjenek?

Figyelt kérdés
Egy betegségem miatt muszáj sok időre itthon lennem és a rokonaim minden nap jönnek és lesnek, hogy itt fekszem az ágyban.. Már annyira zavar, nem bírom elviselni.. Tudják, hogy itthon vagyok és állandóan zaklatnak. Ha nem nyitnék ajtót dörömbölnének. Mit csináljak, ha nem akarom megbántani őket?

2019. márc. 13. 16:10
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem neked kellene félni attól, hogy megbántod őket, ők már rég megtették ezt veled azzal, hogy akaratod ellenére zaklatnak.

Mindenképpen meg kell húznod a határaidat és elmondani, hogy most egyedüllétre vágysz. Ha nem értik meg, akkor mondd addig, amíg meg nem értik, határozottan. Sokszor félünk ettől, hogy megbántjuk a másik felet azzal, ha nemet mondunk, de ez nem bántás, csak mindenkinek joga van ahhoz, hogy a határait mások tiszteletben tartsák.

2019. márc. 13. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem nyitsz ajtót, ha dötömbölnek, felhívod a rendörséget.

Ha nem akarsz ennyire drasztikus lenni, akkor egyszerüen nem foglalkozol a dörömböléssel, idövel megunják!

2019. márc. 13. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Udvariasan megkérném őket, hogy vagy szóljanak mielőtt jönnek, hátha épp pihennél vagy pedig simán, hogy lécci ne gyertek most, nem alkalmas, gyengénbek érzem magam.
2019. márc. 13. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 kovpet ***** válasza:
84%

"és a rokonaim minden nap jönnek"


Akkor látogatás végén megmondod, hogy köszönöd, hogy foglalkoznak veled, de ennyi most elég volt, beteg vagy és egyedül akarsz maradni és szólsz majd, ha ez változik. Addig is lesznek szívesek nem jönni.


"Ha nem nyitnék ajtót dörömbölnének."


Csak nem... de ha mégis, akkor kedvesen elmondanám nekik, hogy ezt rohadt gyorsan fejezzék be, mert törött kézzel kellemetlen lesz dörömbölni...

2019. márc. 13. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Azt kell mondani hogy jövőhéten még várod őket.
2019. márc. 13. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Elég tajparaszt rokonságod van (bár tudom, nem válogathatja meg őket az ember.)
2019. márc. 13. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
87%
Ki kéne nyitni a csöpp szádat..
2019. márc. 13. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Mondd meg nekik hogy pihenesre van szukseged
2019. márc. 14. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
71%

Komolyan ennyire p rasztok egyesek,h a betegek körül vitus táncot járnak? Nálam dörömbölhetnének max én a férjem v a szomszédok elküldenék kapálni kenyába,dagnatos vagyok,senki se lessen két sugár közt... De szerencsére nálunk normálisak a rokonok barátok,felfogták h most köszi lennék magam és gyógyulnék és ha vkit kivánunk akkor szólunk a szánkkal és jöhetnek. Állj a sarkadra ha ennyire gyagyásak h nem veszik észre h zavarnak és hivatlanul rádmásznak..

40N

2019. márc. 14. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!