Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Ti milyen gyakran találkoztok...

Ti milyen gyakran találkoztok párotok családjával?

Figyelt kérdés

Így is sajnos többet találkozom az ő családjával mint a sajátommal, mivel nem egy városban lakunk de engem már kezd nagyon fárasztani ez a sok családi program.

Ezen a hétvégén szombaton a párom papjával ebédeltünk..kettesben terveztük, de mondtam , hogy jöjjön nyugodtan velünk, aztán párom felment hozzá segíteni, hívott engem is de én otthon maradtam tanultam.

(készülök egy vizsgára).

Majd ugye vasárnap hazamentem szüleimhez, 3-kor értem vissza , párom papájával ebédelt eljött értem a buszmegállóba majd mondta, hogy 5 körül fel kellene menni ismét papájához segíteni a testvérével és ugye mi barátnők is menjünk..lemondtam , mivel tanulnom kellett és amúgy is fáradt voltam már.

Ma visszahallottam, hogy papája "nem hitte el" hogy már megint tanulok és hogy harmadjára mondom le a programot.

Párom természetesen megvédett a papája előtt, viszont nekem nagyon rosszul esik, hogy eddig mindig ugráltam mindenkinek...alapból is ilyen vagyok a barátokkal is..ráncigálhattak ahogy akartak, nem tudtam nemet mondani, mindig megsajnáltam valakit és mentem mindenhova ha volt kedvem ha nem.

Na már mivel mostanában egyre sűrűbbek ezek a családi programok, és nekem egyre kevesebb időm van eleve a páromra is ezért nincs kedvem folyton elmászkálni.

Szombaton együtt ebédeltem papjával, úgy gondolom azért ez is elég.

Vasárnap miért nem lehet megérteni ha már nem szeretnék menni? Hozzáteszem tényleg tanultam, mivel a vizsgát sem csak úgy osztogatják tanulás nélkül.

Nagyon rosszul esik, mivel eddig mindig ugrottam ha hívtak.

Rossz ember vagyok ha nincs mindig kedvem menni?

Szeretem a párom családját, de tulajdonképpen ők a párom családja nem az enyém és ráadásul a sajátommal is alig találkozom , no meg jól esik a hétvégén kicsit pihenni, akár kettesben lenni a párommal bár mostanában nem nagyon van ilyenre sem idő.

Miért nem lehet megérteni ha nem akarok, nem tudok menni?

Most gonosz vagyok amiért nem vágyok folyton mások társaságára?

Tényleg nincs bajom senkivel, csak egyszerűen , nem vágyom mindig mások társaságára.

Ti hogy oldjátok ezt meg? Mennyire sűrűn vagytok kettesben a hétvégén és mennyi időtöket veszi el a családi program ?

Hozzáteszem engem nem zavar ha ő megy , menjen de nekem mostanában nincs sok kedvem sem energiám.



2019. ápr. 8. 18:52
 1/1 anonim válasza:
100%
Ha a párod ennyire ragaszkodik a családjához sose fog tudni elszakadni tőlük és mindig a nyakadon fog maradni, nulla privát közös élet... tapasztalat
2019. ápr. 8. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!