Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Van itt olyan aki így érez a...

Van itt olyan aki így érez a családjával kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Anyám és apàm iránt érzek némi szeretetet, de leginkább fájdalma (azt most ne részletezzük miért).

Anyai nagymamám és nagypapám iránt is valami hasonlót érzek de mindig eszembe jutnak a fájdalmak.

Dédimamám egyedül az aki kimutatja az érzéseit irántam, hozzá én is így viszonyulok.

Mindenkihez úgy tudok viszonyulni ahogy ő viszonyul hozzám. És mivel se a szüleim sem pedig a nagyszüleim nem olyan szeretet kimutatós, ölelgetős, beszèlgetős, érdeklődős fajták ezért én is nagyjából bele törődtem ebbe hiába fáj, és már én is "leszarom" őket. Normális ez? Nem érzem hogy a dédimamámon kívül szeretne bàrmelyik is... van még valaki hasonlóan hogy ilyen érzelemtelen családja van?



2017. febr. 12. 00:00
 1/4 anonim válasza:
100%

Igen. Sajnos én is ugyanilyen érzelemtelen vagyok a családommal. Sőt még talán jobban is.

Sajnos manapság ez normálisnak számít valamilyen szinten.


19/F

2017. febr. 12. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon durva mert szinte èn is írhattam volna ugyan ezt.Én is így érzek viszont ezért nagyon is tartok tőle hogy elveszítem a Dédimet.Szomorú dolog amit kérdeztél nem vagy vele egyedül.
2017. febr. 12. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Sajnálom. Nekem sokkal kevesebb rokonom van, de nagyobb a melegség.:)

Legalább a dédimamádtól megtapasztaltad, mi a családi szeretet, ez is elég sokat jelent!

2017. febr. 12. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
😕 és valószínű, hogy ezért is alig merek közeledni az emberekhez, még a családomhoz is mert nem tudom hogy fognak reagálni rá. Pedig én nem ilyen lennék/voltam..
2017. febr. 12. 08:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!