Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Közeli rokonoknak eljegyzési...

Közeli rokonoknak eljegyzési hírek?

Figyelt kérdés
Eljegyzést hogy jelentettétek be olyan rokonoknak akik elvileg közeliek (anyu testvérének családja, unokatesóim), de gyakorlatban évente kétszeri találkozás van csak?
2019. ápr. 22. 16:08
 1/6 anonim ***** válasza:
21%

A barátnőmmel/barátommal nagyon szoros lett a kapcsolatom. Úgy döntöttünk komolyabban folytatjuk így megkértem/megkérte a kezemet és ő/én igent mondtam. Az esküvőt még nem igazán beszéltük de 1,5 éven belül lesz.


Kb így

2019. ápr. 22. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
81%
Nálunk ez épp aktuális. Akivel egy évben kétszer találkozok, azt nem gondoltam túl, akár unokatesó, akár nem. Felhívtam, hogy mikor lenne alkalmas nekik, hogy átugorjunk, mert szeretnénk odaadni az esküvői meghívót. Akivel ennyire nem tartom a kapcsolatot, annak nem jelentettem be külön az eljegyzést, csak az esküvőt.
2019. ápr. 22. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen rokonoknak nekem eszembe se jutott szólni :'D.
2019. ápr. 22. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
84%

2 héttel az esküvő előtt volt az eljegyzés. Mi azonnal szerettük volna az esküvőt, de leghamarabb két hét múlva lehetett megtartani.

Megbeszéltük, hogy összeházasodunk, elmentünk az anyakönyvvezetőhöz, gyűrűt rendelni, ruhát keresni, aztán felhívtuk a szülőket, nagyszülőket, hogy 2 hét múlva esküvő, már minden le van szervezve. Lakodalom nem volt, mert mindketten rosszul vagyunk a lagziktól. A szülők elmondták a rokonoknak.

Nem mentünk el külön minden rokonhoz bejelenteni.

2019. ápr. 22. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Metionin ***** válasza:
77%
Hát nálunk ezek nem közeli rokonok, nem is tudják de nem is valószínű hogy érdekelné őket. A szülőknek szóltunk hogy megvolt és ennyi.
2019. ápr. 22. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Miután eljegyzett, feltettünk a facebookra egy képet és megváltoztattuk a családi állapotomat eljegyzettre.
2019. ápr. 24. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!