Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Fenyegetésnek számit, hogy...

Fenyegetésnek számit, hogy kitekerem a nyakadat?

Figyelt kérdés
Csáládból az egyik rokon felhívott és folyamatosan mondta hogy szemét stb ill ennél sokkal durvábbat is,de nem akarom kiírni hátha letiltanak,szidta a halott anyámat és 3x is elmondta kitekeri anyakamat ha meglát.Ez fenyegetésnek számit tehetek feljelentést? Hangfelvétel is van róla!!

2019. máj. 17. 09:36
1 2
 1/16 anonim válasza:
100%
Persze, hogy fenyegetés! Én nem hagynám annyiban!
2019. máj. 17. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Remélem vicc ez a kérdés..még szép hogy fenyegetés..
2019. máj. 17. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Igen, annak számít.

Meg szabad kérdezni mi volt az előzménye?

2019. máj. 17. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
78%
Fenyegetés. Az már egy másik dolog lehet-e hangfelvételt készíteni a másik tudta nélkül. Feljelentés előtt mérlegeld, hogy a másiknak milyen "adu" van a kezében.
2019. máj. 17. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
20%
Anyám rendszeresen fenyegetett ezzel, mégis itt vagyok. Nem kell ilyen mimózának lenni. Fenyegesd meg te is
2019. máj. 17. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Hát biztos hogy nem azért mondta mert jó kedve volt. Mit mondtál vagy tettél amivel így kihoztad a sodrából? Mert nem mindegy!
2019. máj. 17. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Rendőr azt mondta a hangfelvétel erös bizonyíték, egyszer régebben már volt hasonló incidens tudtam megint fenyegetni fog ezért is vettem fel, az egész azért van mert bementem meglátogatni a nagymamám!!Ezt akarja a rokon megtiltani.
2019. máj. 17. 10:24
 8/16 anonim ***** válasza:
35%
Annak számít. Amúgy beleegyezett abba, hogy hangfelvételt készíts a beszélgetésről?
2019. máj. 17. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Nem egyezett bele de rendőr azt mondta felhasználhatom mert fenyeget.
2019. máj. 17. 10:57
 10/16 anonim ***** válasza:
90%

Szokták enyhébb helyzetekben mondani, hogy ha nem csinálod meg, kitekerem a nyakad (egy pejoratív szlogen). Nem mindegy, miért és hogyan mondják. A te esetedben ez egyértelműen fenyegetés!

Ha nekem sokadszorra ilyeneket mondanának, szidnák a halott anyámat, marhára nem érdekelne a másik fél beleegyezése, hogy felvételt készítsek. Ebben a helyzetben nála kb. annyit is jelenthet, hogy elvágom a torkod, ha meglátlak. Igaza van a rendőrnek. Már ők is komolyabban veszik az ilyen fenyegetéseket, mert rengeteg értelmetlen gyilkosság van. Ki tudja, ez a fazon milyen és mire képes...

2019. máj. 17. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!