Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Ilyen rokonnal mit kezdenétek?

Ilyen rokonnal mit kezdenétek?

Figyelt kérdés

És egyáltalán miért van ez?

Egyik rokon csajnak van két kicsi gyereke, egyik 2,5 éves, a másik 4 éves. Soha nem bírtuk egymást különösebben, ő egyébként mostohatestvérem, szóval nem is annyira rokon. Én hagyom, nem foglalkozom vele. Ő viszont rám ír átlag 3-4 hetenként, leírja, hogy mi van a gyerekeivel, mit csinálnak, stb.

Nem az, hogy fáraszt, de nagyon nem vagyunk egy hullámhosszon emberileg sem, és igazából nem is tudok mit kezdeni vele. Ha nem kérdezem, nem érdeklődök felőlük, miért írkál rám? Hogy kezeljem?



2019. jún. 30. 16:21
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
66%
Akkor ne válaszolj, vagy írd mindig azt, hogy nem érsz rá.
2019. jún. 30. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:
Jó, akkor nem válaszolok. Bár csak annyit írtam mindig, hogy nahát, milyen cukik. De akkor még ennyit sem.
2019. jún. 30. 17:07
 3/25 anonim ***** válasza:
42%

Nem gondolod, hogy magadban kellene keresned a hibát?

Ő próbál közelíteni feléd, Te pedig szűkszavúan elintézed.

2019. jún. 30. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
48%
Én örülnék egy érdeklődő, kapcsolattartani kívánó rokonnak és viszonoznám a gesztusaitt.
2019. jún. 30. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:

Nincs kiben keresnem a hibát, egyszerűen csak nem igazán hiányzik ő nekem. Két külön világ vagyunk, ezért sem értem, hogy miért írogat időnként.

Nem örülök a közeledésének, mert nincs rá szükségem, ezért is kérdeztem.

2019. jún. 30. 17:37
 6/25 A kérdező kommentje:

"Én örülnék egy érdeklődő, kapcsolattartani kívánó rokonnak és viszonoznám a gesztusait."


Akkor nyugodtan viszonozd a rokonaid gesztusait. Nem tudom, engem ez mennyiben érint, az a te életed, ez meg az enyém.

Én pedig nem örülök neki, tehát nem szándékozom viszonozni.

2019. jún. 30. 17:38
 7/25 anonim ***** válasza:
73%

Olyan "jó" ez az álszenteskedés.

Már miért kellene a seggét a földhöz vernie, mert ráír időnként egy nemszeretem rokon. Nekem is van ilyen, egyszerűen semmi bajom vele, de nem akarok vele kapcsolatot. Gyerekektől pedig a hideg ráz, nyilván a kérdezőt is.

2019. jún. 30. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
67%
3-4 hrtente radir, hogy mi van veluk es te ez miatt kepes vagy kerdest kiirni? Itt te vagy a problema...
2019. jún. 30. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
77%
8-as ratapintott.
2019. jún. 30. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:

Én nem érzem magamat problémának. Csak nem szeretnék kapcsolatot tartani vele. Megvan a saját életem.

Kíváncsi voltam, ezt ki hogyan kezeli.

(Azt már nem akartam írni, hogy ha bármit válaszolok azon kívül, hogy milyen cukik, akkor parttalan hülyébbnél hülyébb kérdések sora jön tőle, biztosan nagyon ráér). Na szóval a hülyénél hülyébb kérdésekkel van a gondom, mert ENNYIRE viszont nem vagyunk jóban.

(De a válszok már nem érdekelnek, igazából kár volt kiírni, nem sokat változott tizen év alatt itt a szint.)

2019. jún. 30. 19:27
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!