Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Vérszerinti apám megkeresett...

Vérszerinti apám megkeresett nemrég. Találkoznom kellene vele?

Figyelt kérdés

Kicsi voltam amikor elhagyta anyát és engem is. Nem tudom mi történt köztük a múltban, de azt igen hogy nem lehet apának nevezni és nem is annak való. Tudni kell rola, hogy az utóbbi időben 6 évig ült börtönben.... Sőt elég sok időt ott töltött.

Gyerektartást soha se fizetett, születesnapjaim fel se köszöntött, nem ajándékra gondolok hanem köszöntése.. 25 éves vagyok, vajon ezek után mit akar tőlem?

Rájöttnhogy hogy "egyedül" maradt és van egy lánya akivel nem törődött sokáig és kéne valaki?



2019. júl. 27. 20:58
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Miért "kellene"? Ha nem vagy rá kíváncsi, sose ismerted, neked úgysem jelent semmit; azon kívül, hogy a biológiai apád, semmi közöd hozzá.


Ő volt az, aki az apai jogainak gyakorlásáról lemondott, most pedig már felnőtt vagy, és szabadon dönthetsz, kíváncsi vagy-e rá, vagy sem. Ha kíváncsi vagy, találkozhatsz vele.

2019. júl. 27. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:

Bárcsak lemondott volna..

Direkt nem tette meg. Csak tényleg nem értem hogy miért keres. Van még neki 6 gyereke rajtam kívül. Úgymond én becsusztam.

2019. júl. 27. 21:05
 3/16 Argloss ***** válasza:
86%

Ha többször is volt börtönben, akkor valószínűleg jobb döntés lenne ha nem találkoznál vele személyesen és arról sem tudna, hogy merrefelé laksz.

Egy online hívást ki lehet próbálni, hogy kiderüljenek a szándékai, de azt is csak akkor, ha kíváncsi és elég erős vagy hozzá, valamint nem dőlsz be könnyen a szép szavaknak.

2019. júl. 27. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Párom hasonló helyzetbe került. Fél éves házasok voltunk, amikor írt neki az apja, hogy szabadul, találkozzanak. Figyelmen kívül hagytuk. Egyébként apád valószínű meg akarja magyarázni, hogy más a hibás a történtek miatt, és most erre-arra szüksége lenne.
2019. júl. 27. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Megmagyarázhatna akármit. Egy baj van, nem hinnék neki.
2019. júl. 27. 21:15
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Hát szerintem csak pénzt akar tőled.:( Gondolja, hogy ennyi idősen már dolgozol, így nekiállhat pumpolni. Sajnos ilyen emberből többet nem néznék ki, ha jót akarsz magadnak, nem engeded az életedbe.
2019. júl. 27. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Én nem akarnék találkozni vele, de ezt neked kell érezned, hogy te akarsz-e.
2019. júl. 27. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha találkoznál vele valószínűleg hamar szóba kerülne egy bizonyos pénzösszeg amire sürgősen szüksége lenne, hogy rendbe tegye az életét, vagy az újrakezdéshez, vagy valami hasonló szívfájdító történet.
2019. júl. 27. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
én nem találkoznék vele
2019. júl. 27. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell.

Lehet.

Te döntésed, senki másé.

2019. júl. 28. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!