Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ettől rossz ember vagyok? :...

Ettől rossz ember vagyok? : Apám veréssel "nevelt" engem, de meghalt nemrég és én táncolok örömömben, sőt a sírján is szeretnék majd ha meglesz a sírkő.

Figyelt kérdés
tehát ha rossz jegyet kaptam felpofozott, ha 1-est akkor szíjjal vert el, mindig azt mondogatta hogy majd még megköszönöm. 18 évesen leköptem, és felrúgtam és elköltöztem otthonról. a sulit otthagytam 16 évesen pont azért mert megutáltatta velem a tanulást, és csak 25 évesen lett érettségim. most vagyok főiskolás!
2017. márc. 11. 19:54
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
3%
Aha.. mesélj még!
2017. márc. 11. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
2%

Te se vagy különb tőle...

Ha csak ennyi rosszat tett veled örülj neki. Ez semmi...

2017. márc. 11. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
91%
Nem, ez azt jelenti, hogy nem vagy Stockholm-szindrómás, ami sajnos elég gyakori betegség. Az nem lett volna a normális, ha ennek a fèregnek a halála hallatára könnyekben törtél volna ki.
2017. márc. 11. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
De külömb vagyok, ugyanis ha lesz gyerekem én soha nem fogok kezet emelni a gyerekemre. SOHA. se arcon se sehogy nem fogom megütni, én szeretni fogom. ez a tervem. én nem leszek olyan mint ez a patkány volt.
2017. márc. 11. 20:15
 5/11 anonim ***** válasza:
0%

Nem úgy tűnik...

Amúgy ha meghalt nem mind1?

2017. márc. 11. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
25%
Szerintem se vagy különb. Nem lehet tiszta az elméd!
2017. márc. 11. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
40%

Nem vagy különb tőle.


Akkor lennél különb, ha normálisan viszonyulnál a halálához. Jó, nem kell sírni és eljátszani a nagy gyászt, ha nem szeretted, de attól még méltóságteljesen el lehet tőle búcsúzni, majd tovább lépni.


Akármit is tett, neked nem kell az ő szintjére süllyedni. És itt van a kutya elásva. Az ember addig marad ép és "különb", amíg saját maga marad, bármi történik vele. Akárki akárhogy bánt, amíg te nem aljasodsz le a szintjükre, addig különb maradsz, mert önmagad maradsz. De ha leköpöd a sírját, pezsgőt bontasz és táncolsz stb., akkor semmivel nem vagy különb, mint ő, mert aljas módon viselkedsz, ugyanúgy, ahogy veled bántak.


És nem azzal bántott meg az apád, hogy vert, hanem pont ezzel, hogy te magad süllyeszted magad le a szintjére.


Ezen gondolkozz el, és utána táncikálj a sírján.

Szánalmas.

2017. márc. 11. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
88%

Aki szerint ugyanolyan vagy, mint az apád, nem élte át azt, amit te.

Én tudom, milyen, az én apám még él, de én azt tervezem, higy ha majd megfordulnak az erőviszonyok, szépen visszaadok neki mindent...

Miatta utálom magam 12 éves korom óta, miatta nincs önbizalmam, miatta akartam meghalni, vagdostam magam, éheztettem magam. Mindenért megvert, ha olyan kedve volt, mindig azt hangoztatta, hogy nem lesz belőlem senki, hajléktalanul fogok meghalni az utcán, és biztos hogy nem fog rajtam segíteni...


18/L

2017. márc. 12. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
0%

#8: Akkor gondolom mivel 18 vagy már elköltöztél a szülőktől és élsz boldogan.

Gyerekes ez a bosszúállás...

2017. márc. 12. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Az én apám lese xart soha, és csak kiabálni tudott meg ordibálni.. meg megis akart verni de az sose történt meg mer vki mindig lefogta. Enis utálom őt de azért a sirkoven nem tancolnek.. max nemsirnek a temetésen... De amúgy én fullra megértelek téged kérdező!!
2017. máj. 1. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!