Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ismersz olyan férfit vagy...

Ismersz olyan férfit vagy nőt, aki 30-40 felett otthon lakik, és teljesen kiszolgáltatja magát?

Figyelt kérdés
Tehát még házimunkát sem csinál, dolgozni sem nagyon akar és ezt teljesen természetesnek érzi? Nem azokra gondolok, akik szülőknél élnek, de mindenben segítenek és a költségekbe is beszállnak.
2019. aug. 4. 19:22
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
87%
Többet is.
2019. aug. 4. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
És ott a szülők beletörődtek a dologba vagy ők is úgy viszonyultak a felnőtt gyerekeikhez, hogy jobb ha a közelükben van?
2019. aug. 4. 19:31
 3/16 A kérdező kommentje:
Elnézést, nem értem. Férfi lennék, bár lehet az itteni fogalmak szerint nem számítok annak.
2019. aug. 4. 19:44
 4/16 anonim ***** válasza:
Nem, az én ismerőseim normálisok.
2019. aug. 4. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
95%
Van. Ügyfelem bátyja (40 éves), legjobb barátnőm bátyja (45 éves). Másik barátnőm öccse (46 éves). Mindegyik mama pici fia, szóval azon kívül, hogy eljárnak dolgozni, és ledolgozzák a napi 8 órát, semmi más dolguk nincs. Rezsibe beszállnak, de amúgy totális mamahotel. Mindhárom esetben anyuka nagyon boldog, lényegében az öregkori támaszát látja a fiában.
2019. aug. 4. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
23%
Férfit igen ,sőt nőt is .
2019. aug. 4. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
0%
a szerelmem ilyen... nem is tudom, hogy van erőm tanítani.. jobb lenne tovább állni.. :(
2019. aug. 4. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
77%
Az öcsém ilyen, bár ő még csak 27. Csak akkor csinál meg valamit, azt is csak a ház körül, ha éppen kedve van hozzá. Ha nincs, akkor jön a dühkitörés, a mocskos száj, stb... Én már rég kitettem volna és nyugodtan lehet lepontozni.
2019. aug. 4. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
77%
A bátyám pont ilyen, 43 évesen is a szülői házban lakik. Dolgozni mondjuk eljár, de anyukánk mos-főz-takarít rá.
2019. aug. 4. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Igen ismerek, többsége férfi. Anyukájuk szerint ez természetes dolog, elvan tartva a fiacskája.
2019. aug. 5. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!