Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » . Miit tudnék ez ügyben...

. Miit tudnék ez ügyben tenni? Elköltözhetek gyámügy által?

Figyelt kérdés
17 éves vagyok. A szüleim el váltak. Anyámmal élek. Sajnos az anyám ahogy idősödtem annál jobban vert. Tiltott mindentől ès mindenkitől. Nem akart sehova elengedni. Ha el is engedett akkor is csak akkor ha úgy ugrottam neki ahogy fütyült. Régebben mindennapos volt nálunk az hogy megvert. Ha rossz kedve van mindig rajtam vezeti le ezzel hogy meg üt vagy esetleg máshoz folyamodik hogy nekem rossz legyen. Ma is ok nélkül megütött ráadásul a barátomat is mert megmondta neki hogy nem megy el csak azért mert féltett engem nehogy megverjen. Lelkiterrorban tart engem és sajnos mindenkit ellenem fordított a családban így a barátomta tudok csak számitani és az ő családjára. Nagyon Szeretnèk innen elköltözni nem bírom már ezt. Sajnos mindent nekem kell anyám helyett csinálnom itthon. Minden háztartási feladat rám vár míg ő nem csinál semmit. Csak úgy enged el itthonról ha nap mint nap megcsinálom ezeket. Ha úgy tartja kedve akkor meg nem enged merthogy neki úgy tetszik. Apám is szint úgy anyámat pártolja etéren. Ő hozzá nemtudok költözni.
2019. aug. 17. 21:02
 1/7 anonim ***** válasza:
83%
Ha a különélő apa is az ő pártján áll, az elég elgondolkodtató.
2019. aug. 17. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
23%
Menjél be a kormányhivatal gyámügyi osztályára azzal, hogy ver az anyád, és nem lát el. Ez bűncselekmény. Nem iszik? De nem ártana, ha tanuk is lennének, akár orvosi látlelet, ha nyoma marad, akár a szomszédok, ha ordítasz. 18 éves korodban, ha elég lesz a jövedelmed, albérletbe vagy munkásszállóra költözhetsz.
2019. aug. 17. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
47%
És hova költöznél? Feltűnő mennyi kiscsajt "vernek" aki a csávójához akar költözni....
2019. aug. 17. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Félreértés ne essék! Családon belül szeretnék elköltözni és nem a barátomhoz nem rajta van a hangsúly!
2019. aug. 17. 22:55
 5/7 anonim ***** válasza:
0%
Ha külön fogsz élni, akkor szerinted ki fogja elvégezni a házimunkát?
2019. aug. 18. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Kihez koltoznel a családon belül?
2019. aug. 18. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Rokonhoz gondoltam. Normális válaszokat szeretnék kérni. És nem pedig kérdéseket..
2019. aug. 18. 11:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!