Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Titeket aggaszana, ha a...

Titeket aggaszana, ha a lányodnak az új barátai idősebbek lennének?

Figyelt kérdés

A lányod 17 éves lesz, viszont részt vehetett egy alapvetően 18 évesnél idősebbeknek szóló írással foglalkozó táborban, és ott ismert meg új embereket. Ezek az új személyek inkább a te korosztályodba tartoznak, az új társasága többnyire csak nőkből áll, szóval nem arról van szó, hogy megismert egy apja körű pasit. Még azt érdemes tudni a lányról, hogy eddig nem igazán voltak barátai, és nehezen jön ki a vele egyidősekkel.


Titeket aggaszana, ha a lányod új barátai a te korosztályodba tartoznának, esetleg nálatok is idősebbek lennének?


2019. aug. 28. 23:42
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
16%
Igen zavarna, mert generációs különbség van. A vele egykorúakkal kéne barátkozni vagy pár évvel idősebbekkel, de nem 20-30 évvel. Mindegyik az anyja lehetne. Nagyon lelkiszegény ha csak anyukűkkal, nagyikkal barátkozik. Kizárt, hogy közös témájuk legyen.
2019. aug. 28. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
79%
Kizárt? Alapból a közös téma miatt ismerkedtek meg....
2019. aug. 29. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
78%
És mi ebben az aggasztó? Nem plázalibákkal jár bulizni meg shopingolni a kiscsaj, hát rémes... Mit is képzel hogy érettebb gondolkodású társaságot keres?
2019. aug. 29. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Én is ennyidős koromban olyan voltam, mint a lányod, már kiskoromtól kezdve jobban kijöttem a felnőttekkel, aztán mikor 16-17 éves lettem a hobbim miatt én is kapcsolatba kerültek 40+ éves emberekkel, de semmi bajom nem lett tőle.

Tisztelet a kivételnek, de a mai 17 évesekkel megértem, hogy nem jön ki a lányod, pláne, ha ilyen hobbija van.

2019. aug. 29. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Már miért aggasztana? Nálam fordítva van, bőven 40+ vagyok és vannak huszonéves barátaim.
2019. aug. 29. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
90%

Az elsö igencsak ostoba valaki!


Attól, hogy valaki 25-40 év közt van, még nem feltétlen az a fö tulajdonsága, hoyg anyuka meg nagymama, föleg nem egy irodalmi, írásokkal foglalkozó csoportban.

Másrészt meg a "generációs különbség" föleg olyanok fejében van meg, akik nem tudnak gondolkodni, és csak sablonok jutnak eszükbe mindenröl.

Egy 17 éves lány (pl a kérdésben szereplö) érettebbnek tünik, mint az elsö válaszoló, ö ugyanis nem "csak" egy tini, hanem írással komolyan foglalkozó nö, akivel el tudnak beszélgetni a töle idösebbek is komoly témákról.

Az elsö meg gondolom, csak a napi pletykákat ismeri, többet nem.


Nekem semmi kifogásom nem lenne ezek a kapcsolatok ellen, söt, ezzel a lány csak nyerhet, rengeteg infót, tapasztalatot tudnak neki átadni!

2019. aug. 29. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
88%
Nem,nincs abban semmi rossz.Húszévesen nekem is voltak 40-es barátnőim.Az első válaszoló pedig hűlyeséget írt.
2019. aug. 29. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
89%
Mindenképpen furcsa lenne, de nem aggasztana különösebben. Közös a hobbijuk és nőkkel barátkozik, nem apja korú pasik próbálják elcsábítani "barátkozás" címszóval. Én örülnék, hogy végre talált olyan társaságot, akikkel jól érzi magát.
2019. aug. 29. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
0%
Naiv vagy. Gondolod, hogy az apja korú pasi barátkozni akár vele.?
2019. aug. 29. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Én nem aggódnék túlzottan, lehet hogy ez csak időszakos, lehet hogy egy két ember még a jövőben is jóbarátja lesz. De aztán lassan pl jön az egyetem, ott is lesz csomó új ember, talán ott, vele egykorúakkal is szivesen ellenne. Változunk. Tini és fiatal felnőtt sem marad sokáig az ember és legalább nem züllött társaság veszi körül
2019. aug. 29. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!