Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Bevállalnád az eltartását a...

Bevállalnád az eltartását a 16 éves lányodnak és a gyerekének, ha a lány nem akarna dolgozni sem abortuszra menni?

Figyelt kérdés
2019. febr. 7. 13:38
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 1/86 anonim ***** válasza:
49%

Igen

Mert a lányom. Elöször is azért mert ha ott van velem tudok neki segíteni, pl hogyan is kezdjen neki dolgozni és iskolába is járni. Ha érzi, hogy támogatva van, segítség van az oldalán akkor neki is könnyebb lesz.

2019. febr. 7. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/86 Metionin ***** válasza:
61%
Nem. Aki elég érett ahhoz hogy felelőtlenül szexeljen és a semmire megszüljön egy gyereket, az tartsa is el. Nem vagyok az a típusú ember akinek a nyakára lehet szülni.
2019. febr. 7. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/86 anonim ***** válasza:
58%
Dehogy. Ha elég felnőtt, hogy megszülje, akkor tudja is eltartani, és tisztességesen felnevelni.
2019. febr. 7. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/86 anonim ***** válasza:
73%

Élethelyzet függő, de igyekeznék megoldani és támogatni.

Én úgy gondolom, hogy valahol az én bukásom is a nevelésben ha ez megtörténik, így semmiképpen nem hagynám cserben a gyerekem. Ha már akkor nem tudtam helyt állni mikor kellett, akkor nem rajta kell utólag leverni a saját kudarcom.

2019. febr. 7. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/86 anonim ***** válasza:
43%
Az unokámét igen, a lányomét nem.
2019. febr. 7. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/86 anonim ***** válasza:
90%
Amíg tanul, addig igen, az érettségit "majd később, család mellett" sokkal nehezebb megszerezni, pláne ha kiesik a tanulásból jó időre, azt is elfelejti, amit addig tanul és "mindent újra kell kezdeni"...
2019. febr. 7. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/86 anonim ***** válasza:
91%
Segíteném, de nem tartanám el teljesen. Megbeszélnénk, hogy mi legyen. Ha meg akarja tartani a gyereket, akkor ő is tegyen valamit, ne csak várja, hogy a szülők megoldjanak mindent. Az meg egyáltalán nem járható út, hogy ő pl. tanul 25 éves koráig, nem dolgozik, és mi tartsuk el őt és a gyereket teljes mértékben.
2019. febr. 7. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/86 anonim ***** válasza:
46%
Nem baj ha nem akar abortuszra menni, az nagyobb ha meg el is varna h en tartstam el. Igenis menjen dolgoni legalabb reszmunkaidoben.
2019. febr. 7. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/86 anonim ***** válasza:
55%

Van itt gyereke bárkinek azok közül, akik azt írták, hogy nem segítenék a gyereküket ebben az esetben? Vagyis vagy abortusz, vagy mehet a híd alá? Vagy otthon azért lakhat, de enni nem kap?


Nyilván a kedves apuka szálljon bele a költségekbe, vagy az apuka családja. A kisbabát érintő költségekbe, természetesen.


És ha nem hajlandó?


Akkor tényleg, mit jelent nálatok az, hgy nem tartjátok el? Végignéznétek, hogy éhezik a lányotok, hoyg tudjon venni pelust?


Milyen szülők vagytok ti?


Olyanok, akik gondolom sorra írjátok más kérdezőknek, akikre rákiabált az anyjuk egyszer, hogy az ilyen anya nem normális,nem anyának való,, hanem diliházba.

2019. febr. 7. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/86 anonim ***** válasza:
43%

#11

Miért, szerinted én pl annyira "akarok" dolgozni? Ennyi erővel én otthon lógatom majd a lábam, a lányom meg tartson el, mert ha nem, akkor milyen gyerek má'.

2019. febr. 7. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!