Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » SOS-be El szeretnék költözni...

Steelplayer0 kérdése:

SOS-be El szeretnék költözni édes Anyámhoz el tudok lehet?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

18 éves elmúltam. Még nappali tagozatos érettségire járok 2 évig. Apámmal és a párjával élünk 4-en testvérek. Kérdésem az lenne hogy ha én lelépnék az eggyik napról a másikra édes Anyámhoz akkor mit tudnak csinálni Apámék? Illetve von valami következményt magaután ha egyszer csak lelépek?


Válaszok előre is köszönöm.



2019. szept. 4. 21:59
 1/4 anonim ***** válasza:
70%
Ha elmúltál 18, nyugodtan költözhetsz édesanyádhoz. Édesapádnak viszont tartási kötelezettsége van veled szemben, amíg nappali tagozaton tanulsz, és ezt pénzben kell kifizetnie, ha már nem laksz nála. Azt nem tudom pontosan, hogy a bíróságon vagy a gyámhatóságon kell elindítani, de ne hagyd ki, jár neked. És még ma költözhetsz.
2019. szept. 4. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nagyon Köszönöm a nagyon gyors választ. Nagyon hálás vagyok.
2019. szept. 4. 22:21
 3/4 anonim ***** válasza:
Igen,nyugodtan elköltözhetsz.
2019. szept. 5. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Koleszba is mehetsz, ha az jobban tetszik, és tudod fizetni/jogosult vagy rá 🙂
2019. szept. 6. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!