Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Kinevet az Anyám amiatt...

Kinevet az Anyám amiatt amiket altatás után mondtam?

Figyelt kérdés

Komolyabb műtétem volt, szerencsére megoldották az orvosok. Az altatás után állítólag olyanokat mondtam, hogy elmegyek venni holnap egy Teslát, jöjjenek el velem, meg hogy el fogom hívni randira a nővérkét, meg azt hogy voltam tegnap Pesten moziban azon a horrorfilmen és érdemes megnézni.

Anyám állandóan felemlegeti viccelődve ezeket. Minek kell szóbahozni ilyesmit egyáltalán? Például mondta hogy a kontrollra jobb lesz ha viszünk virágot a nővérkének, ha el akarnám hívni arra a randira. Persze ennek nincs esélye, ő kb 35 éves lehet, én meg 18 leszek jövő hónapban. Nem értem miért kell ezzel csúfolni, nagyon rosszul esik, tök kellemetlen. Főleg amikor mások előtt mondja hogy “nézd, ott az autód” ha elmegy egy Tesla.


2019. szept. 9. 09:06
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
75%

Mert bunkó.


Fogalma sincs mi az a zavart tudatállapot.

2019. szept. 9. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
68%
És ezt miért nekünk mondod, miért nem anyukádnak??
2019. szept. 9. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Viccesnek tálalja. Anno én szerelmet vallottam a beteghordonak császármetszés után.... Na az ciki volt.
2019. szept. 9. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
96%
Tényleg vicces a szitu. Viszont ha mondtad már neki, hogy neked ez kellemetlen, és zavar, ha felemlegetik, akkor bunkóság tőle, hogy cukkol vele.
2019. szept. 9. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 alletta ***** válasza:
100%

beszéld meg anyuddal, hogy számodra nagyon kellemetlen, hogy ezeket felemlegeti neked.

lehet, hogy ő nem is gondolt erre. simán viccesnek találja.

altatás után az agyad még nem tiszta. én még műtét alatt is segédkezni akartam az orvosnak.:)

2019. szept. 9. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
93%

A beteghordonak a pokemon vilagaba kepzeltem magam es szo szerint valami pokemont kergettem. A beteghordo is nevetett.

Anyaek megertettek milyen helyzet eu

2019. szept. 9. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem rosszindulatbol teszi, egyszeruen nem fogja fel, hogy ezzel megbant.

Miert nem mondod el neki ugy, ahogy itt is leirtad, szemtol szembe:

“Anya, lehet, hogy vicces volt az a par mondat altatas utan, orulok, hogy jot szorakoztal rajta, de ugy erzem, mostmar kezd sok lenni, hogy allandoan felhozod es poenkodsz rajta. Kerlek fejezd be, mert rosszul esik.

Koszonom. “

2019. szept. 9. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
95%
Egyszerű.Beszélj vele és mond meg,hogy többé ne hozza elő,mert neked kellemetlen.Amúgy nekem is az lenne.
2019. szept. 9. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Ha esetleg lesz rá mód, kérd meg az orvost, hogy magyarázza el édesanyádnak, miért nem voltál teljesen tisztában a mondandóddal, és mi az oka, hogy értelmetlenségeket beszéltél. Talán anyád egy orvosnak a szavát nem kérdőjelezi meg, és belátja, hogy ezen nincs gúnyolódnivaló.
2019. szept. 9. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
82%

A viccelődés addig jó, míg mindenki nevetni tud rajta. Másodszor-harmadszor ugyanaz már unalmas - de bocsáss meg érte! - ez leginkább tényleg a primitív emberekre jellemző.

Gondolom te is tisztában vagy anyád intelligenciaszintjével, nem ez lehet az első, de nem is az utolsó bunkósága, beszélj a fejével!


Egyébként ezek ...

"olyanokat mondtam, hogy elmegyek venni holnap egy Teslát, jöjjenek el velem, meg hogy el fogom hívni randira a nővérkét, meg azt hogy voltam tegnap Pesten moziban azon a horrorfilmen és érdemes megnézni."

...nem a vállalhatatlan kategóriák, nem is tudom, hogy ezeken mit tud viháncolni anyád?

2019. szept. 9. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!