Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit tegyek, ha apám elriasztit...

Mit tegyek, ha apám elriasztitta a barátomat, mert a világnézete?

Figyelt kérdés

A szüleim (különösen apám) szélsőjobboldaliak, értsd: rasszisták, xenofóbok, mindenkit lenéznek aki nem magyar, úgy gondolják, hogy a magyarság minden nemzet felett áll. Apám vert is meg fiatalon romákat, és külföldieket.


A barátom viszont liberális, és szocdem nézeteket vall, amit persze nem tudtak apámék. Mondtam is neki, hogy játssza el, hogy ő is jobboldali, és rasszista, én is azt teszem (régen az is voltam, 11. osztályban változtam meg). Jól is ment egy darabig, de aztán apám elkezdte nyomni a durvára rasszista szöveget vacsora után, és a barátom nem bírta tovább, és kiiktatta. Erre apám majdnem megütötte, de erőt vett magán, így csak elzavarta és megtiltotta, hogy találkozzak vele. Azt monda, ha mégegyszer meglát nem támogat tovább és fedezhetem magamnak az egyetemi költségeimet, és mehetek lakást keresni.


Az egyetemből még egy évem van hátra, a barátom is a szüleivel lakik, nem tudok odamenni, és nincs rokon sem akinél meghúzhatom magam addig. Koliba sem mehetek.


2019. szept. 13. 18:26
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:
A címből lemaradt, hogy más a "világnézete" után, bocsi.
2019. szept. 13. 18:27
 2/18 anonim válasza:
39%
Apád egy bunkó Fideszes, titokban találkozz a barátoddal, majd egyetem után hagyd ott őket.
2019. szept. 13. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
90%
Kamu kérdés.
2019. szept. 13. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
48%

nézd én sem szeretem a cigányokat (kivéve a zenész cigányokat), meg vannak külföldiek akiket ki nem állhatok.Persze a munkámból adódóan van ez, tapasztalat alapján. Sosem ítélkezem előre, ki várok, mindig mantrázom, hogy ne gondolj rosszra, de ééérdekes eddig nem sikerült nekik megváltoztatni a véleményem, tettek róla.


Ami apukádat illeti, hülyeség volt úgyí tenni mintha a fiúd is ezt gondolná, apádnak inkább az a gondja, hogy becsapva érzi magát.

Talán nem nyomta volna a rasszista szövegét, ha nem hiszi azt, hogy ti is ezt gondoljátok. -.-" Valószínűleg akkor visszafogta volna magát...

2019. szept. 13. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
21%
11. osztályban mindenki kicsit liberális lesz, aztán majd úgy 35-40 évesen, mikor lesz némi tapasztalatod az életről, akkor jön a rasszizmus és xenofóbia.
2019. szept. 13. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
92%
Találkozzatok titokba.Szerintem hűlyeség a politikát összemosni egy párkapcsolattal.
2019. szept. 13. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
90%
Miért nem tudsz a barátodhoz menni?
2019. szept. 13. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 Savlekotő ***** válasza:
88%

Én ott pakoltam volna.. Inkább fedezem magamnak de nem kell érte hazudni játszani színészkedni,nem lehet zsarolni és nem apu kedvéért kell majd vkivel kényszerből összeállnod mert megfelelően rasszista nekik aki majd téged is összever magyarosan ,sajnos a magyarok 80% ilyen tanulatlan analfabéta fröcsögő gyűlölködő elavult nézeteke valló

(nő verve jó) tuskó,főleg vidéken.

2019. szept. 14. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
71%

Inkább vállalj valami koszt-kvártélyos szar melót és fejezd be az egyetemet levelezőn, a jövő félévre már átkérheted magadat.


Addig vállalj valami diákmunkát, annyival is kevesebbet vagy egy fedél alatt az apádnak nevezett tuskóval.

2019. szept. 14. 04:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
78%
Azt egyébként lehet tudni hogy szerinte ki a magyar? Érdekelne mi alapján tudja ő ezt eldönteni :D
2019. szept. 14. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!