Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Megtaláltam benne, akit kerestem?

Megtaláltam benne, akit kerestem?

Figyelt kérdés

Kiskoromban nem volt túl jó kapcsolatom az apámmal. Nem dzeretgetett, nem segített, hozzám sem ért, nem beszélgettünk sokszor napokig. Sőt, ha indulatos volt, volt mikor meg is vert.


Most, a munkahelyemen megismertem egy férfit. Ő az aki segít betanulni egy munkafolyamatot, és kezdem azt érezni, hogy apámként gondolok rá. Igyekszem neki megfelelni, maximálisan a kedvében járni. Nagyon jól esik mikor megdícsér, vagy ha elszomorodom megvígasztal. Felemelő érzés, mégis úgy érzem, lehet komoly baj van velem emiatt. Mi a véleményetek? Jó ez így?

(19L)



2019. szept. 14. 10:19
 1/7 anonim válasza:
88%
Csak szimplan kedves, a tobbit bekepzeled, mert szeretethianyos vagy.
2019. szept. 14. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Szeretethiányos vagy,ezért érzed így. Sajnos nem tudod,hogy milyen az igazi apuka. Elhiszem, hogy jó érzéssel tölt el egy ilyen kolléga,de egy jó kolléga koránt sem egyenlő egy jó apukával.
2019. szept. 14. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Igen, tudom, hogy nem egyenlő egy jó apukával, de nekem már soha nem lehet olyanom.
2019. szept. 14. 11:17
 4/7 anonim ***** válasza:
24%
Mennyi ilyen csaj van aki apakomplexusban szenved... Majd elmúlik ahogy idõsödsz. Vagy miután megfektetett...
2019. szept. 14. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Savlekotő ***** válasza:
Simán rávetíted az apa szerepet amit nem kaptál meg soha,ennyi,apaként vagyis inkább mentorként tekint rá,ne menj tovább ne keverd a hálát mással,mint sok hasonló korú lány aki az otthon nem megkapott apai szeretet keveri és emiatt vonzódnak az apjuk korabeli fickókhoz,bár akik meg lett férfiként tízen éves épp hogy lesett a tojáshéj típusú lánykák vonzzák ott is baj van a toronyban..
2019. szept. 14. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Ne értsétek félre. Nem vonzódik hozzám, nem tekint nőnek. Gyerekként kezel, amivel semmi gondom, pont ettől jó ez.
2019. szept. 14. 12:40
 7/7 anonim ***** válasza:
Szeretethiányod van.Ez nem komoly baj.
2019. szept. 14. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!