Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » BME Építőmérnöki szakon...

BME Építőmérnöki szakon tanulok, korábban volt egy minimum átlag, amit el kellett érni félévente, hogy bent maradhass állami képzésen. Ezt az átlagot korábban megtaláltam a TVSZ-ben, de most nem találom. Ez megszűnt, vagy csak én nem kerestem eléggé?

Figyelt kérdés
Arra gondolok, hogy egy kis táblázatban konkrétan le volt írva, hogy 2,25 vagy 2,5 félévekre lebontva fel volt tüntetve.
2018. jan. 19. 20:34
 1/1 anonim ***** válasza:
76%
Építőmérnöki képzésért úgyse lenne kár.:D nah de komolyra fordítva a szót: én a helyedben elmennék a tanulmányi osztályra és ott érdeklődnék az ügyintézőnél. Gyorsabb és biztosabb megoldás.
2018. jan. 19. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!