Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit tegyek, hogy ne mondja el...

Mit tegyek, hogy ne mondja el a szüleimnek?

Figyelt kérdés

A hétvégén buliban voltam, pedig a szüleim úgy tudták, egyik barátnőmhöz megyek át. Át is mentem, de onnan átmentünk egy házibuliba. Azt tudni kell a szüleimről, hogy nagyon szigorúak, nem engednek bulizni, alkoholt inni, fiúzni. Ebben a házibuliban ott volt egy fiú ismerősöm is, aki tudja milyenek a szüleim. Sajnos aznap este alkoholt is fogyasztottam, és ez a fiú fényképeket készített, ahogy bulizok és iszok. De mást esküszöm nem csináltam. Ma rám írt és elküldte a képeket. Aztmondta elküldi a szüleimnek, vagy találkozok vele és akkor nem. Ha meglátják a szüleim, biztos kinyírnak, óriási balhét csapnának belőle. Nem akarom, hogy apukám elverjen. De találkozni se akarok, mert sejtem mit akarhat. Egész buliban hajtott rám és fogdosni akart, de nem hagytam. Nem tudom mit csináljak, de teljesen kétségbe vagyok esve. Enni se tudtam egész nap, aggódott is anyu, hogy mi a baj, mert egész nap ki se mozdultam a szobámból. Mit tegyek? Tudna valaki segíteni?


L/17


2019. szept. 15. 23:01
1 2 3 4 5 6
 1/51 anonim ***** válasza:
69%
Esetleg ha szüleid facebookjába be tudsz lépni akkor tilsd le a srácot
2019. szept. 15. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/51 anonim ***** válasza:
99%
Szerintem valld be anyukádnak és kérd meg hogy segítsen apukáddal. A zsarolásnak semmiképp ne engedj.
2019. szept. 15. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/51 anonim ***** válasza:
94%

Undorító aljas féreg ez a gyerek. Szerintem üres fenyegetés, nem hiszem, hogy tényleg elküldené. Legyél határozott, mondd azt neki, hogy már tudják a szüleid, úgyhogy hiába fenyeget.

Mindenesetre inkább a szüleid leszidását és büntetését válaszd, mint egy találkozót ezzel a sráccal. Még ha nem is próbál rátérni komolyabb dolgokra, mi történhet? A randi végén elköszöntök, hogy akkor ennyi volt szia? Biztos nem, akkor is tovább fenyegetne, hogy még egy randi, különben elküldi és így tovább, amíg csak kedve tartja.

Nem tudom mennyire szigorúak a szüleid, neked kell ismerned őket és ennek tükrében dönteni. Előre elmondod, lehet, hogy hiába mert a srác el se küldi vagy nem mondod el, de lehet, hogy lebuktat ez az átkozott.

Nem volt szép dolog elszökni és inni, azt hiszem, hogy te aztán megtanultad ebből a leckét. Nem fognak kinyírni a szüleid, de gondold magad a helyükbe, jogosan lesznek mérgesek.

2019. szept. 15. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/51 anonim ***** válasza:
93%
megmutatod az üzenetet a srác szüleinek.elmondod hogy zsarol.ennyi
2019. szept. 15. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/51 mantis religiosa ***** válasza:
95%

Ne tedd meg!!! Először csak randi, aztán egyéb kérések, és a végén a szexrabszolgája leszel!


Ha nem száll le rólad, fenyegesd meg te is, hogy mindenkinek elmondod, mekkora patkány volt, és többet egy buliba sem fogják meghívni.


A vamzereket, besúgókat sehol sem szeretik.

2019. szept. 15. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/51 anonim ***** válasza:
99%
Én vennék egy nagy levegőt és legalább anyumnak elmondanám..egyébként inkább két pofon apámtól, mint ki tudja hogyan zsarolna tovább/pl találkozattok aztán meg sz*pd le stb nem tudhatod mit akar/ ne engedd, hogy zsaroljon!
2019. szept. 15. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/51 A kérdező kommentje:
Próbáltam bekamuzni neki, hogy már tudják a szüleim, de csak nevetett és hogy akkor nyugodtan elküldheti nekik. Nem vette komolyan.
2019. szept. 15. 23:18
 8/51 Savlekotő ***** válasza:
73%
Legnagyobb probléma h egy elnyomó erőszakos családban élsz pont azért akadtál egy zsaroló tetü hálójába,ezek rátok vadásznak,a sérült lányokra az összes ilyen sérült lány nő otthonról menekül erőszakos elnyomó pasik karmai közé..
2019. szept. 15. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/51 anonim ***** válasza:
90%

Van egy általános elv, miszerint terroristákkal soha semmilyen körülmények között nem tárgyalunk!

Ez jelen helyzetben azt jelenti, hogyha valaki meg akar minket zsarolni, akkor SOHA, de SOHA nem szabad engedni a zsarolásnak.

Egyrészt, aki egyszer sikeresen megzsarol, az utána másodjára és harmadjára is meg fog! Ha azt mondja törli a képeket, úgyis lesz belőle mindig egy másolat!

Másfelől ha egy valaki sikeresen megzsarolt, akkor utána mások is úgy érezhetik, hogy érdemes megpróbálni.

Javaslom mondj el a szüleidnek mindent, kapsz valami közepesen súlyos büntetést, pár év múlva már úgyse fogsz rá emlékezni, a szüleid viszont bizonyára beszélnek a srác szüleivel, és akkor a srácot is előveszik otthon. Plusz az iskolában és a baráti társaságban is elterjesztheted, hogy mekkora féreg a srác!

2019. szept. 16. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/51 anonim ***** válasza:
85%
Beszélj le a gyerekkel egy találkozót és a találkozóra 3-4 ütőképes emberrel jelenj meg akik befenyítik a gyereket.
2019. szept. 16. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!